gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laura en Louise worden 9 en 16 op 29 februari

fe47c09e7be0263561542a37c53dd4b9.jpg

Laura de Jager wordt 9 en Louise de Vrijer wordt 16 jaar. Dit omdat zij jarig zijn op 29 februari. Dit jaar kan dat weer gevierd worden omdat 2020 een schrikkeljaar is.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Louise (56) vindt het bijzonder om op deze dag jarig te zijn. "Jazeker, het heeft wel wat." Laura (36) vertelt over de voordelen die het heeft om op de schrikkeldag jarig te zijn; "Zo kwam bij mijn geboorte de krant, vertelde mijn vader. Dat gebeurd natuurlijk niet bij iedereen." Louise is een keer voor de helft van de prijs naar Zweden gegaan met haar broer. "Altijd leuk, dat soort acties."

Omdat je dan maar om de vier jaar jarig bent kon Louise haar 40e uitgebreid vieren. "We hadden de speeltuin in de buurt afgehuurd en er waren genoeg vrienden en familie. Was erg gezellig." Hoe Laura haar 40e viert weet ze nog niet. "Ik heb twee weken geleden mijn verjaardag eigenlijk al gevierd samen met mijn zoontje. Op de dag zelf gaan we wat leuks doen. 40 wordt ik pas over vier jaar. Dan zie ik wel wat ik doe."

Wij, van RTV Dordrecht, wensen Laura en Louise in ieder geval een fijne verjaardag.

Lees ook

auto in sloot Rid.jpg

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

Leidingsportalen.png

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kat vermist.png

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.