gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laura en Louise worden 9 en 16 op 29 februari

fe47c09e7be0263561542a37c53dd4b9

Laura de Jager wordt 9 en Louise de Vrijer wordt 16 jaar. Dit omdat zij jarig zijn op 29 februari. Dit jaar kan dat weer gevierd worden omdat 2020 een schrikkeljaar is.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Louise (56) vindt het bijzonder om op deze dag jarig te zijn. "Jazeker, het heeft wel wat." Laura (36) vertelt over de voordelen die het heeft om op de schrikkeldag jarig te zijn; "Zo kwam bij mijn geboorte de krant, vertelde mijn vader. Dat gebeurd natuurlijk niet bij iedereen." Louise is een keer voor de helft van de prijs naar Zweden gegaan met haar broer. "Altijd leuk, dat soort acties."

Omdat je dan maar om de vier jaar jarig bent kon Louise haar 40e uitgebreid vieren. "We hadden de speeltuin in de buurt afgehuurd en er waren genoeg vrienden en familie. Was erg gezellig." Hoe Laura haar 40e viert weet ze nog niet. "Ik heb twee weken geleden mijn verjaardag eigenlijk al gevierd samen met mijn zoontje. Op de dag zelf gaan we wat leuks doen. 40 wordt ik pas over vier jaar. Dan zie ik wel wat ik doe."

Wij, van RTV Dordrecht, wensen Laura en Louise in ieder geval een fijne verjaardag.

Lees ook

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

OPMA Vita Kovalenko

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.

altviool

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.