gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laura en Louise worden 9 en 16 op 29 februari

fe47c09e7be0263561542a37c53dd4b9.jpg

Laura de Jager wordt 9 en Louise de Vrijer wordt 16 jaar. Dit omdat zij jarig zijn op 29 februari. Dit jaar kan dat weer gevierd worden omdat 2020 een schrikkeljaar is.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Louise (56) vindt het bijzonder om op deze dag jarig te zijn. "Jazeker, het heeft wel wat." Laura (36) vertelt over de voordelen die het heeft om op de schrikkeldag jarig te zijn; "Zo kwam bij mijn geboorte de krant, vertelde mijn vader. Dat gebeurd natuurlijk niet bij iedereen." Louise is een keer voor de helft van de prijs naar Zweden gegaan met haar broer. "Altijd leuk, dat soort acties."

Omdat je dan maar om de vier jaar jarig bent kon Louise haar 40e uitgebreid vieren. "We hadden de speeltuin in de buurt afgehuurd en er waren genoeg vrienden en familie. Was erg gezellig." Hoe Laura haar 40e viert weet ze nog niet. "Ik heb twee weken geleden mijn verjaardag eigenlijk al gevierd samen met mijn zoontje. Op de dag zelf gaan we wat leuks doen. 40 wordt ik pas over vier jaar. Dan zie ik wel wat ik doe."

Wij, van RTV Dordrecht, wensen Laura en Louise in ieder geval een fijne verjaardag.

Lees ook

pexelsiphonetaxi.png

Berooide taxichauffeur Noa maakt in dronken bui een filmpje: 'Ik ga je schieten'

Noa (42) en zijn ex uit Ridderkerk zijn verwikkeld in een vechtscheiding. Zij pest hem met procedures. Hij maakt een filmpje waarin hij haar met de dood bedreigd. Bij de rechter zegt hij dat het woord 'schieten' heel anders was bedoeld.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 15.45.35 (1).jpeg

Volleybalsters Sliedrecht winnen Nederlandse beker

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer de Nationale beker gewonnen. Zij waren in de bekerfinale van afgelopen weekend in vijf sets te sterk voor tegenstander Apollo 8 uit Borne, meldt de NOS.

nk20264620260406-SCCDOR-NKS00830.jpg

FC Dordrecht deelt knap bij Cambuur, maar ziet concurrentie uitlopen

FC Dordrecht liet op paasmaandag zien zich niet zomaar neer te leggen bij een seizoen zonder playoff-deelname. Toch wordt dat scenario steeds realistischer, want ondanks een knappe 1-1 bij SC Cambuur zag de ploeg het gat naar de nacompetitieplekken groeien.

stichtingshareandshine.png

Peter geeft voetbaltraining aan kinderen in azc's: 'Ze vinden het geweldig als de bal gaat rollen'

Ieder kind heeft recht op beweging en plezier, ongeacht achtergrond of verblijfsstatus, vindt Peter van den Heuvel uit Hardinxveld-Giessendam. Met de stichting Share and Shine verzorgt hij gratis voetbaltrainingen bij asielzoekerscentra in onder meer Zwijndrecht, Gorinchem en 's-Gravendeel.

20260403 Ouwe Jonges Krentebrood.jpg

‘Ouwe Jonges’ volledig in het teken van de verkiezingsuitslag

De verkiezingen zijn geweest, de eerste stappen richting een Dordtse coalitie zijn gezet en natuurlijk vinden de ‘Ouwe Jonges’ daar ook wat van. Het zal je niet verbazen, maar ook in deze uitzending nemen Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom geen blad voor de mond.

lenarijnmond.png

Lena (67) werd thuis slachtoffer van babbeltruc: 'Ik ben bang als de deurbel gaat'

Op de bank in haar woning in Dordrecht zit de 67-jarige Lena*. Naast haar ligt hondje Remy, haar steun en toeverlaat sinds haar man is overleden. Lena is afhankelijk van thuiszorg en krijgt persoonlijke begeleiding. De afgelopen weken werd haar wereld plotseling een stuk kleiner nadat ze werd opgelicht door een nep-wijkagent, voor duizenden euro's.