gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laura en Louise worden 9 en 16 op 29 februari

fe47c09e7be0263561542a37c53dd4b9

Laura de Jager wordt 9 en Louise de Vrijer wordt 16 jaar. Dit omdat zij jarig zijn op 29 februari. Dit jaar kan dat weer gevierd worden omdat 2020 een schrikkeljaar is.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Louise (56) vindt het bijzonder om op deze dag jarig te zijn. "Jazeker, het heeft wel wat." Laura (36) vertelt over de voordelen die het heeft om op de schrikkeldag jarig te zijn; "Zo kwam bij mijn geboorte de krant, vertelde mijn vader. Dat gebeurd natuurlijk niet bij iedereen." Louise is een keer voor de helft van de prijs naar Zweden gegaan met haar broer. "Altijd leuk, dat soort acties."

Omdat je dan maar om de vier jaar jarig bent kon Louise haar 40e uitgebreid vieren. "We hadden de speeltuin in de buurt afgehuurd en er waren genoeg vrienden en familie. Was erg gezellig." Hoe Laura haar 40e viert weet ze nog niet. "Ik heb twee weken geleden mijn verjaardag eigenlijk al gevierd samen met mijn zoontje. Op de dag zelf gaan we wat leuks doen. 40 wordt ik pas over vier jaar. Dan zie ik wel wat ik doe."

Wij, van RTV Dordrecht, wensen Laura en Louise in ieder geval een fijne verjaardag.

Lees ook

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

foto 2 opad

Het beste van 'Op Pad Met Ad': deze zomer op TV Dordrecht

Presentator Ad van den Herik geniet van een welverdiende vakantie, een mooie gelegenheid om de beste en leukste afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit te zenden op TV Dordrecht. We trappen af met zijn bezoek aan de Modelspoorgroep Drechtsteden.

fotohagi

Roep om meer huizen voor senioren in deze gemeente: 'Nu zitten ouderen gevangen'

De komende jaren krijgt Hardinxveld-Giessendam fors meer 85-plussers, maar geschikte woningen voor die groep blijven achter. Daarvoor waarschuwt de lokale Huurdersraad in reactie op een gemeentelijk volkshuisvestingsprogramma. "Daarin wordt deze mismatch niet benadrukt, dat moet worden opgelost."

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."