gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laura en Louise worden 9 en 16 op 29 februari

fe47c09e7be0263561542a37c53dd4b9

Laura de Jager wordt 9 en Louise de Vrijer wordt 16 jaar. Dit omdat zij jarig zijn op 29 februari. Dit jaar kan dat weer gevierd worden omdat 2020 een schrikkeljaar is.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Louise (56) vindt het bijzonder om op deze dag jarig te zijn. "Jazeker, het heeft wel wat." Laura (36) vertelt over de voordelen die het heeft om op de schrikkeldag jarig te zijn; "Zo kwam bij mijn geboorte de krant, vertelde mijn vader. Dat gebeurd natuurlijk niet bij iedereen." Louise is een keer voor de helft van de prijs naar Zweden gegaan met haar broer. "Altijd leuk, dat soort acties."

Omdat je dan maar om de vier jaar jarig bent kon Louise haar 40e uitgebreid vieren. "We hadden de speeltuin in de buurt afgehuurd en er waren genoeg vrienden en familie. Was erg gezellig." Hoe Laura haar 40e viert weet ze nog niet. "Ik heb twee weken geleden mijn verjaardag eigenlijk al gevierd samen met mijn zoontje. Op de dag zelf gaan we wat leuks doen. 40 wordt ik pas over vier jaar. Dan zie ik wel wat ik doe."

Wij, van RTV Dordrecht, wensen Laura en Louise in ieder geval een fijne verjaardag.

Lees ook

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

bachfestival concert 2024

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. ontkent verzamelen kinderporno en ontucht: ‘Ik ben geen pedofiel’

De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. ontkent kinderporno te hebben verzameld en ontucht te hebben gepleegd. Hij zei dat dinsdag tijdens een korte zitting op de rechtbank in Rotterdam.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

foto

'Enorme plas bloed' op straat blijkt iets heel anders

Flink schrikken voor een bewoner van de Havikstraat in Sliedrecht. Die zag dinsdagochtend een flinke plas bloed liggen en belde daarom de politie. Ter plekke bleek het om iets heel anders te gaan: chilisaus.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.