Dordrecht, Netherlands

Lee Towers en Hans Kazan naar Dordrecht

Zanger Lee Towers en illusionist Hans Kazan zijn zaterdag in Dordrecht. Ze treden op tijdens de MAX-ledendag in Schouwburg Kunstmin.
Peter Tromp | 23 mei 2017 11:33 | Aangepast op 23 mei 2017 11:33
De ledendag in Dordrecht is de eerste dit jaar van Omroep MAX. Behalve optredens van Lee Towers en Hans Kazan met zijn Magic Family heten zij de bezoekers ook welkom. Er is koffie, thee en gebak en er zijn prijzen te winnen.

Om de ledendag te bezoeken, moet je wel lid zijn van Omroep MAX of introducee en 7,50 betalen. Wie snel lid wordt, is het dubbele kwijt. De optredens beginnen zaterdag 27 mei om 14.00 uur. De zaal is een uur van tevoren al open.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...