Dordrecht, Netherlands

Leeg pand Spuiboulevard opengebroken

Het leegstaande pand waar vroeger de ANWB-winkel zat is opengebroken. De politie en handhaving troffen er een berg lege lachgaspatronen aan.
Gert van der Steen | 27 februari 2020 13:59 | Aangepast op 27 februari 2020 13:59
Woensdag kreeg de politie een melding binnen over een opengebroken deur in het gebouw. Bij inspectie bleek er behalve een grote hoeveelheid lege lachgaspatronen ook uitwerpselen en ander afval rond te zwerven.

Het gebouw is weer afgedicht. Maar omdat de politie vaker inbraak heeft geconstateerd gaat, moet met de eigenaar gepraat worden over een permanente oplossing.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...