Dordrecht, Netherlands

Leeg pand Spuiboulevard opengebroken

Het leegstaande pand waar vroeger de ANWB-winkel zat is opengebroken. De politie en handhaving troffen er een berg lege lachgaspatronen aan.
Gert van der Steen | 27 februari 2020 13:59 | Aangepast op 27 februari 2020 13:59
Woensdag kreeg de politie een melding binnen over een opengebroken deur in het gebouw. Bij inspectie bleek er behalve een grote hoeveelheid lege lachgaspatronen ook uitwerpselen en ander afval rond te zwerven.

Het gebouw is weer afgedicht. Maar omdat de politie vaker inbraak heeft geconstateerd gaat, moet met de eigenaar gepraat worden over een permanente oplossing.

Lees ook

Valk valt uit, Kuijt loopt schorsing op: ‘Misschien moet ik mijn handen vastplakken’

Dirk Kuijt had zich een betere terugkeer bij ADO Den Haag, waar zijn trainersloopbaan begon, voorges...

FC Dordrecht slikt drie tegengoals na rust en verliest bij ADO

FC Dordrecht mocht vrijdagavond een helft hopen op een resultaat bij koploper ADO Den Haag. In het k...

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...

Wat doe je bij een overstroming of brand? Kinderen leren het op deze plek

Leerpark Dordrecht krijgt binnenkort een gloednieuwe Risk Factory: een belevingscentrum voor kindere...