Dordrecht, Netherlands

Leegstaand restaurant Toulonselaan na jaren eindelijk verhuurd

Dordtenaren weten meteen waar het over gaat: het markante lage gebouw met dat torentje op de Toulonselaan, waarin al diverse restaraurants het niet hebben gehaald, is weer verhuurd. In het pand komt een filiaal van Taco Mundo, een Mexicaans afhaalrestaurant.
Vivian Rutte | 5 oktober 2021 12:44 | Aangepast op 5 oktober 2021 12:44
Taco Mundo vestigt zich in een bekend pand dat al 130 jaar dienst doet als horecagelegenheid: ‘t Oranjehof, Le Mouton en Hein & Hoogvliet, om er maar een paar te noemen. De laatste eigenaar, Teodoro Pace, had er nog een tijd een Italiaans restaurant, maar dat sloot 12 jaar geleden de deuren. Sindsdien staat het pand, tot ergernis van omwonenden, te verloederen. Even was er nog sprake van dat er appartementen in het pand zouden komen, maar nu is het dus de beurt aan Taco Mundo.

Afhaalrestaurant Taco Mundo heeft door heel Nederland filialen, en komt nu dus ook naar Dordrecht. Deze plannen meldde het bedrijf al in 2019, maar nu lijkt de kogel dan echt door de kerk. Wanneer het afhaalrestaurant precies de deuren opent, is nog niet bekend.

(Foto: Fokko van der Straaten)

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...