Dordrecht, Netherlands

Leen Bakker weer open

Leen Bakker gaat weer open, waarschijnlijk aanstaande vrijdag of zaterdag. De Dordtse vestiging van het woonwinkelconcern ging begin september failliet. De winkel was een franchise onderneming en is opgekocht door het moederbedrijf Blokker Holding.
Petra Scheurwater | 27 september 2016 18:13 | Aangepast op 27 september 2016 18:13
Mensen die een aanbetaling hebben gedaan bij Leen Bakker voor zijn faillissement, zijn die niet kwijt. Het moederbedrijf handelt die volgens de curator af alsof ze dit bij hen gedaan hadden.


Oude-medewerkers kunnen niet automatisch in de winkel blijven werken. Zij moeten opnieuw solliciteren. Volgens de advocaat van de woonwinkel hebben ze natuurlijk wel een streepje voor, maar worden ze niet automatisch aangenomen.

Lees ook

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...