Dordrecht, Netherlands

Leer nieuwe mensen kennen bij de Ontmoetingslunch

Na het eerste succes van de ontmoetingslunch is er op 15 december een vervolg georganiseerd door de Taalclub. De ontmoetingslunch is een ontspannen manier om iemands cultuur en achtergrond te ontdekken.
Ricco Gramsma | 13 december 2018 16:50 | Aangepast op 13 december 2018 16:50
Tijdens de lunch kun je kennis maken met verschillende mensen uit bijvoorbeeld Syrië of Soedan. Zij zijn druk bezig om de Nederlandse taal te leren. Als je uitgepraat bent kun je nog allerlei andere dingen doen. Er is een taalquiz en er zullen nog andere spelletjes te doen zijn zoals koekhappen en kerstmannetje prik.


Als je zin hebt om nieuwe mensen tegen te komen die je anders niet zou ontmoeten, kun je de ontmoetingslunch van 13.00 tot 16.00 uur gratis bijwonen op Nieuwstraat 12.

Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...