Dordrecht, Netherlands

Leerling helpt OBS Mondriaan aan geld voor nieuw verkeersplein

250 euro en een legohelikopter, dat werd donderdagmiddag uitgereikt op OBS Mondriaan. Wethouder Rik van der Linden overhandigde de cadeaus omdat een creatieve leerling van de Krispijnse basisschool de wedstrijd 'pimp je fiets of schoenen' heeft gewonnen.
Dennis Koorevaar | 17 januari 2020 13:56 | Aangepast op 17 januari 2020 13:56
School op seef organiseerde de verkiezing tijdens de Schoolbrengweek in september om ouders en leerlingen op te roepen om zoveel mogelijk lopend of op de fiets naar school te komen. Dat is niet alleen gezond en goed voor het milieu, maar zou ook de verkeersveiligheid en - vaardigheid van kinderen verbeteren.

Linor versierde zijn schoenen het mooist en won daarmee het geld voor zijn school en het speelgoed voor zichzelf. De school gebruikt het geld om hun schoolplein te vernieuwen. In het voorjaar wordt daar een heus verkeersplein aangelegd.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...