Dordrecht, Netherlands

Leerling helpt OBS Mondriaan aan geld voor nieuw verkeersplein

250 euro en een legohelikopter, dat werd donderdagmiddag uitgereikt op OBS Mondriaan. Wethouder Rik van der Linden overhandigde de cadeaus omdat een creatieve leerling van de Krispijnse basisschool de wedstrijd 'pimp je fiets of schoenen' heeft gewonnen.
Dennis Koorevaar | 17 januari 2020 13:56 | Aangepast op 17 januari 2020 13:56
School op seef organiseerde de verkiezing tijdens de Schoolbrengweek in september om ouders en leerlingen op te roepen om zoveel mogelijk lopend of op de fiets naar school te komen. Dat is niet alleen gezond en goed voor het milieu, maar zou ook de verkeersveiligheid en - vaardigheid van kinderen verbeteren.

Linor versierde zijn schoenen het mooist en won daarmee het geld voor zijn school en het speelgoed voor zichzelf. De school gebruikt het geld om hun schoolplein te vernieuwen. In het voorjaar wordt daar een heus verkeersplein aangelegd.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...