Dordrecht, Netherlands

Leerling helpt OBS Mondriaan aan geld voor nieuw verkeersplein

250 euro en een legohelikopter, dat werd donderdagmiddag uitgereikt op OBS Mondriaan. Wethouder Rik van der Linden overhandigde de cadeaus omdat een creatieve leerling van de Krispijnse basisschool de wedstrijd 'pimp je fiets of schoenen' heeft gewonnen.
Dennis Koorevaar | 17 januari 2020 13:56 | Aangepast op 17 januari 2020 13:56
School op seef organiseerde de verkiezing tijdens de Schoolbrengweek in september om ouders en leerlingen op te roepen om zoveel mogelijk lopend of op de fiets naar school te komen. Dat is niet alleen gezond en goed voor het milieu, maar zou ook de verkeersveiligheid en - vaardigheid van kinderen verbeteren.

Linor versierde zijn schoenen het mooist en won daarmee het geld voor zijn school en het speelgoed voor zichzelf. De school gebruikt het geld om hun schoolplein te vernieuwen. In het voorjaar wordt daar een heus verkeersplein aangelegd.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...