gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerling van Beatrixschool besmet met coronavirus

fa7606fd03e5f95d8633650bab82d3ac

Bij een leerling uit groep 3 van de Dubbeldamse Beatrixschool is het coronavirus vastgesteld. “De leerling heeft lichte verschijnselen. Vanochtend heb ik nog contact gehad en het gaat prima”, zegt directeur-bestuurder Jaap van der Put.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De moeder, die zelf in de zorg werkt, was volgens Van der Put zeer alert. “Vorige week woensdagmiddag heeft zij de besmetting gemeld aan de schoolleiding. Het gezin, waar verder geen andere besmettingen zijn, zit nu in quarantaine.”

De leerling maakt deel uit van een halve klas van ongeveer twaalf andere scholieren. “De ouders hiervan zijn persoonlijk benaderd, waarvan er één heeft besloten om het kind even thuis te houden”, vertelt hij. “De leraar staat deze week wel weer gewoon voor de klas.”

Doordat de klassen nog gescheiden werken en niet tegelijkertijd binnenkomen, acht de directeur kans klein op meer besmettingen. “Verder zijn er nagenoeg geen contactmomenten met andere leerlingen”, benadrukt hij.

Het is nog niet duidelijk hoe de leerling het coronavirus heeft opgelopen.

Lees ook

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.