gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerling van Beatrixschool besmet met coronavirus

fa7606fd03e5f95d8633650bab82d3ac

Bij een leerling uit groep 3 van de Dubbeldamse Beatrixschool is het coronavirus vastgesteld. “De leerling heeft lichte verschijnselen. Vanochtend heb ik nog contact gehad en het gaat prima”, zegt directeur-bestuurder Jaap van der Put.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De moeder, die zelf in de zorg werkt, was volgens Van der Put zeer alert. “Vorige week woensdagmiddag heeft zij de besmetting gemeld aan de schoolleiding. Het gezin, waar verder geen andere besmettingen zijn, zit nu in quarantaine.”

De leerling maakt deel uit van een halve klas van ongeveer twaalf andere scholieren. “De ouders hiervan zijn persoonlijk benaderd, waarvan er één heeft besloten om het kind even thuis te houden”, vertelt hij. “De leraar staat deze week wel weer gewoon voor de klas.”

Doordat de klassen nog gescheiden werken en niet tegelijkertijd binnenkomen, acht de directeur kans klein op meer besmettingen. “Verder zijn er nagenoeg geen contactmomenten met andere leerlingen”, benadrukt hij.

Het is nog niet duidelijk hoe de leerling het coronavirus heeft opgelopen.

Lees ook

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.