gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerling van Beatrixschool besmet met coronavirus

fa7606fd03e5f95d8633650bab82d3ac

Bij een leerling uit groep 3 van de Dubbeldamse Beatrixschool is het coronavirus vastgesteld. “De leerling heeft lichte verschijnselen. Vanochtend heb ik nog contact gehad en het gaat prima”, zegt directeur-bestuurder Jaap van der Put.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De moeder, die zelf in de zorg werkt, was volgens Van der Put zeer alert. “Vorige week woensdagmiddag heeft zij de besmetting gemeld aan de schoolleiding. Het gezin, waar verder geen andere besmettingen zijn, zit nu in quarantaine.”

De leerling maakt deel uit van een halve klas van ongeveer twaalf andere scholieren. “De ouders hiervan zijn persoonlijk benaderd, waarvan er één heeft besloten om het kind even thuis te houden”, vertelt hij. “De leraar staat deze week wel weer gewoon voor de klas.”

Doordat de klassen nog gescheiden werken en niet tegelijkertijd binnenkomen, acht de directeur kans klein op meer besmettingen. “Verder zijn er nagenoeg geen contactmomenten met andere leerlingen”, benadrukt hij.

Het is nog niet duidelijk hoe de leerling het coronavirus heeft opgelopen.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”