gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerling van Beatrixschool besmet met coronavirus

fa7606fd03e5f95d8633650bab82d3ac

Bij een leerling uit groep 3 van de Dubbeldamse Beatrixschool is het coronavirus vastgesteld. “De leerling heeft lichte verschijnselen. Vanochtend heb ik nog contact gehad en het gaat prima”, zegt directeur-bestuurder Jaap van der Put.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De moeder, die zelf in de zorg werkt, was volgens Van der Put zeer alert. “Vorige week woensdagmiddag heeft zij de besmetting gemeld aan de schoolleiding. Het gezin, waar verder geen andere besmettingen zijn, zit nu in quarantaine.”

De leerling maakt deel uit van een halve klas van ongeveer twaalf andere scholieren. “De ouders hiervan zijn persoonlijk benaderd, waarvan er één heeft besloten om het kind even thuis te houden”, vertelt hij. “De leraar staat deze week wel weer gewoon voor de klas.”

Doordat de klassen nog gescheiden werken en niet tegelijkertijd binnenkomen, acht de directeur kans klein op meer besmettingen. “Verder zijn er nagenoeg geen contactmomenten met andere leerlingen”, benadrukt hij.

Het is nog niet duidelijk hoe de leerling het coronavirus heeft opgelopen.

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.