gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerling van Beatrixschool besmet met coronavirus

fa7606fd03e5f95d8633650bab82d3ac.jpg

Bij een leerling uit groep 3 van de Dubbeldamse Beatrixschool is het coronavirus vastgesteld. “De leerling heeft lichte verschijnselen. Vanochtend heb ik nog contact gehad en het gaat prima”, zegt directeur-bestuurder Jaap van der Put.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De moeder, die zelf in de zorg werkt, was volgens Van der Put zeer alert. “Vorige week woensdagmiddag heeft zij de besmetting gemeld aan de schoolleiding. Het gezin, waar verder geen andere besmettingen zijn, zit nu in quarantaine.”

De leerling maakt deel uit van een halve klas van ongeveer twaalf andere scholieren. “De ouders hiervan zijn persoonlijk benaderd, waarvan er één heeft besloten om het kind even thuis te houden”, vertelt hij. “De leraar staat deze week wel weer gewoon voor de klas.”

Doordat de klassen nog gescheiden werken en niet tegelijkertijd binnenkomen, acht de directeur kans klein op meer besmettingen. “Verder zijn er nagenoeg geen contactmomenten met andere leerlingen”, benadrukt hij.

Het is nog niet duidelijk hoe de leerling het coronavirus heeft opgelopen.

Lees ook

opma breidel.png

‘Iedereen verdient een plek’, Ad bezoekt Cultureel Educatief Centrum Dordrecht

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad duikt in de wereld van het Cultureel Educatief Centrum Dordrecht (CECD). Gevestigd op de plek waar ooit treinkaartjes werden verkocht, heeft het centrum een belangrijke functie in de verhalen rond diversiteit en inclusie. Maar het streeft ook naar aandacht voor en erkenning van de slavernijgeschiedenis van de stad.

drugslab SLI.png

Politie zwaarbewapend bij ontmanteling van drugslab

Aan de Lelystraat in Sliedrecht is een drugslab ontmanteld. De politie is daarbij aanwezig geweest met vuurwapens. Er zijn twee verdachten aangehouden, zegt een woordvoerder van de politie.

wasbeer.png

Gedode Dordtse wasbeer: politiek reageert verontwaardigd, museum wil het dier graag hebben

De wasbeer die deze week werd gesnapt in de bevoorradingsruimte van Maasplaza in Dordrecht, maakt veel los. Zo roeren Dordtse politici zich en wil het Natuurhistorisch Museum Rotterdam het dier graag tentoonstellen. De wasbeer werd maandagnacht gevangen en afgemaakt, omdat het als bedreiging voor andere dieren wordt gezien. “Zegt iets over spanning tussen mens en natuur.”

jeugdboa.png

Alblasserdam stelt eerste jeugd-BOA aan: 'Voor de jongeren, tegen overlast'

De gemeente Alblasserdam heeft alsnog een jeugd-BOA aangesteld. Die moet zichtbaar zijn in de wijken, op scholen en bij evenementen en werkt samen met onder meer jongerenwerk, politie en het onderwijs.

fotoautobrandd.jpg

Geen rem op autobranden: nacht na vorige vuurzee is het opnieuw raak

De nieuwe reeks autobranden in Dordrecht stopt voorlopig niet. Ook een in de wijk Krispijn geparkeerde Volkswagen ontkwam dinsdagnacht niet aan vlammen.

fototrein.png

Zorgen om treinuitval tijdens lange brugsluiting: 'Ik mis het alternatief'

Wat als de MerwedeLingelijn met problemen kampt in de periode dat de Papendrechtsebrug dicht is voor al het verkeer? Een Statenlid én reizigers uiten hun zorgen dat dit ‘horrorscenario’ werkelijkheid wordt. "Ik mis nog gewoon hét alternatief."