gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerlingen bekijken bedrijven

Zo’n 400 vmbo-leerlingen brengen woensdag een bezoek aan een bedrijf. Ze krijgen twee keer een rondleiding.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De vmbo2-leerlingen kiezen aan het einde van dit schooljaar een profiel. De bedrijfsbezoeken moeten hen helpen bij het maken van een keuze.

De jongeren kunnen kiezen uit 40 bedrijven in diverse sectoren, zoals techniek, groenvoorziening, zorg en welzijn bouw en wonen, en horeca. De leerlingen zijn afkomstig van Insula College, Stedelijk Dalton Lyceum en Wellantcollege.

Vorig jaar vonden de bezoeken ook plaats. En dat was een succes, zegt Servicecentrum Drechtsteden. Onderwijswethouder Peter Heijkoop loopt met twee groepen mee.

Lees ook

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

Helianthus (1)

Vernieuwde sportruimte Helianthus dankzij hulp van Drechtstadloop

Helianthus, een ontmoetingsplek voor mensen met kanker en mensen die kanker hebben gehad, heeft een nieuwe sportruimte geopend. Hiervoor heeft de stichting 15.000 euro gebruikt die vorig jaar tijdens de Drechtstadloop voor haar is opgehaald.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.