Dordrecht, Netherlands

Leerlingen Codarts helemaal klaar voor optreden Energiehuis

De leerlingen van het Rotterdamse Havo/Vwo voor Muziek en Dans zijn druk bezig met de repetities voor een optreden in het Energiehuis. Hier gaan ze voor maar liefst 600 basisschoolleerlingen optreden, verdeelt over drie optredens.
Matthijs Meerman | 22 november 2019 14:57 | Aangepast op 22 november 2019 14:57
“Je kan bij ons verschillende soorten muziek leren,” vertelt Sophie Hopman, de muziekcoördinator van de opleiding. “We hebben een programma samengesteld waar alle genres in voorkomen, we willen zo de basisschoolleerlingen kennis laten maken met alle soorten muziek op onze school.”

Op deze manier willen ze muziekles op school meer onder de aandacht brengen bij Dordtse scholen. “Er mag wel wat meer aandacht komen voor muziek op school, hoe meer aandacht voor muziek hoe beter, en wij hopen daar ons steentje aan bij te dragen.”

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vijf nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...