Dordrecht, Netherlands

Leerlingen hebben 'buitenles' rond Beeldenroute Park Merwestein

Verschillende klassen van School Mühring en School Vest waren dinsdagochtend te vinden in Park Merwestein. Toppie Dordrecht organiseerde namelijk buitenlessen en geïnspireerd door de pas geopende beeldenroute, moesten de kinderen tekenen, rappen en dansen.
Alexander Eleveld | 20 april 2021 13:30 | Aangepast op 20 april 2021 13:30
De beeldenroute is vanwege het 800 jarige bestaan van Dordrecht geplaatst in het stadspark. Onder begeleiding van professionals worden de kinderen begeleid en uitgedaagd om de natuur in combinatie met kunst steeds vanuit een andere invalshoek te bekijken.

"In coronatijd hebben de kinderen lang genoeg binnen gezeten," vindt Leonie Goedegebuur van Toppie Dordrecht als ze gevraagd wordt waarom er niet veel meer buitenlessen zijn. "De scholen die om Park Merwestein liggen, zoals School Mühring, hebben een mooie kans om snel buiten te zijn. Ik laat het vooral aan de scholen waarom er niet vaker buitenlessen zijn."

Bijna 750 kinderen doen mee aan de buitenlessen van Toppie Dordrecht en duren nog de hele week.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...