Dordrecht, Netherlands

Leerlingen Keerkring dansen geld bijeen voor Kika

Op basisschool De Keerkring in Sterrenburg denken ze vanochtend zo'n 2500 euro te hebben opgehaald voor Stichting Kika die zich inzet tegen kinderkanker. Leerlingen en ouders dansten vanochtend op muziek van Kinderen voor Kinderen.
Peter Tromp | 11 april 2018 11:52 | Aangepast op 11 april 2018 11:52
Minimaal 500 mensen moesten meedansen op het schoolplein. Dan zouden kinderen geld krijgen van ouders, grootouders of andere geldschieters. Dat aantal is gehaald.

De kinderen hebben de afgelopen tijd veel geoefend op een dans van Kinderen voor Kinderen. Ze hebben geluk. Op De Keerkring zit een leerling die meezingt bij Kinderen voor Kinderen. Zij kon iedereen laten zien wat ze moesten doen.

De basisschool organiseerde vandaag ook meteen een buitenlesdag. Op het plein hielden de kinderen zich bezig met rekenen, taal en aardrijkskunde. Zo'n buitenlesdag is eigenlijk bedoeld om kinderen meer buiten te laten komen. Op De Keerkring gaan ze al regelmatig naar buiten. Ze hebben daar een groot plein en een schooltuiin die wekelijks wordt onderhouden.

Lees ook

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Moet het centrale plein van de Krispijnwijken straks verder zonder de dönerzaak, tabakswinkel en min...