Dordrecht, Netherlands

Leerlingen Keerkring dansen geld bijeen voor Kika

Op basisschool De Keerkring in Sterrenburg denken ze vanochtend zo'n 2500 euro te hebben opgehaald voor Stichting Kika die zich inzet tegen kinderkanker. Leerlingen en ouders dansten vanochtend op muziek van Kinderen voor Kinderen.
Peter Tromp | 11 april 2018 11:52 | Aangepast op 11 april 2018 11:52
Minimaal 500 mensen moesten meedansen op het schoolplein. Dan zouden kinderen geld krijgen van ouders, grootouders of andere geldschieters. Dat aantal is gehaald.

De kinderen hebben de afgelopen tijd veel geoefend op een dans van Kinderen voor Kinderen. Ze hebben geluk. Op De Keerkring zit een leerling die meezingt bij Kinderen voor Kinderen. Zij kon iedereen laten zien wat ze moesten doen.

De basisschool organiseerde vandaag ook meteen een buitenlesdag. Op het plein hielden de kinderen zich bezig met rekenen, taal en aardrijkskunde. Zo'n buitenlesdag is eigenlijk bedoeld om kinderen meer buiten te laten komen. Op De Keerkring gaan ze al regelmatig naar buiten. Ze hebben daar een groot plein en een schooltuiin die wekelijks wordt onderhouden.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...

Eerste stap gezet voor nieuwe woonwijk Maasterras: 'Van essentieel belang voor onze stad'

De komst van de nieuwe Dordtse woonwijk Maasterras is een stap dichterbij. De gemeente en BPD Bouwfo...

Auto brandt uit op Ridderkerkse parkeerplaats

Een geparkeerde auto in Ridderkerk is in de nacht van zondag op maandag in vlammen opgegaan. Dat geb...

Megastunt op WK darts: Plaisier schakelt oud-wereldkampioen uit

Wesley Plaisier heeft in de tweede ronde van het WK darts in Londen voor een enorme sensatie gezorgd...

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...