Dordrecht, Netherlands

Leerlingen Keerkring dansen geld bijeen voor Kika

Op basisschool De Keerkring in Sterrenburg denken ze vanochtend zo'n 2500 euro te hebben opgehaald voor Stichting Kika die zich inzet tegen kinderkanker. Leerlingen en ouders dansten vanochtend op muziek van Kinderen voor Kinderen.
Peter Tromp | 11 april 2018 11:52 | Aangepast op 11 april 2018 11:52
Minimaal 500 mensen moesten meedansen op het schoolplein. Dan zouden kinderen geld krijgen van ouders, grootouders of andere geldschieters. Dat aantal is gehaald.

De kinderen hebben de afgelopen tijd veel geoefend op een dans van Kinderen voor Kinderen. Ze hebben geluk. Op De Keerkring zit een leerling die meezingt bij Kinderen voor Kinderen. Zij kon iedereen laten zien wat ze moesten doen.

De basisschool organiseerde vandaag ook meteen een buitenlesdag. Op het plein hielden de kinderen zich bezig met rekenen, taal en aardrijkskunde. Zo'n buitenlesdag is eigenlijk bedoeld om kinderen meer buiten te laten komen. Op De Keerkring gaan ze al regelmatig naar buiten. Ze hebben daar een groot plein en een schooltuiin die wekelijks wordt onderhouden.

Lees ook

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...