Dordrecht, Netherlands

Leerlingen Keerkring dansen geld bijeen voor Kika

Op basisschool De Keerkring in Sterrenburg denken ze vanochtend zo'n 2500 euro te hebben opgehaald voor Stichting Kika die zich inzet tegen kinderkanker. Leerlingen en ouders dansten vanochtend op muziek van Kinderen voor Kinderen.
Peter Tromp | 11 april 2018 11:52 | Aangepast op 11 april 2018 11:52
Minimaal 500 mensen moesten meedansen op het schoolplein. Dan zouden kinderen geld krijgen van ouders, grootouders of andere geldschieters. Dat aantal is gehaald.

De kinderen hebben de afgelopen tijd veel geoefend op een dans van Kinderen voor Kinderen. Ze hebben geluk. Op De Keerkring zit een leerling die meezingt bij Kinderen voor Kinderen. Zij kon iedereen laten zien wat ze moesten doen.

De basisschool organiseerde vandaag ook meteen een buitenlesdag. Op het plein hielden de kinderen zich bezig met rekenen, taal en aardrijkskunde. Zo'n buitenlesdag is eigenlijk bedoeld om kinderen meer buiten te laten komen. Op De Keerkring gaan ze al regelmatig naar buiten. Ze hebben daar een groot plein en een schooltuiin die wekelijks wordt onderhouden.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...