Dordrecht, Netherlands

Leerlingen maken kennis met watersport

Basisschoolleerlingen van de groepen 6, 7 en 8 hadden een leuke dag vandaag. Op het wantij achter Kinepolis konden ze kennis maken met watersport. Dordrecht is en blijft tenslotte een waterstad.
Leo Roubos | 20 juni 2018 16:23 | Aangepast op 20 juni 2018 16:23
Een van de onderdelen was Optimist On Tour, waarbij de kinderen in kleine zeilbootjes konden onder begeleiding van ervaren instructeurs kennismaken met het zeilen, maar ook konden ze in een kano of suppen.

Uitleg over water en hoe Nederland kan onderlopen of hoe stenen tuinen ervoor zorgen dat het water niet weg kan werd verzorgd door Duurzaamheidscentrum Weizigt.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...