Dordrecht, Netherlands

Leerlingen maken kennis met watersport

Basisschoolleerlingen van de groepen 6, 7 en 8 hadden een leuke dag vandaag. Op het wantij achter Kinepolis konden ze kennis maken met watersport. Dordrecht is en blijft tenslotte een waterstad.
Leo Roubos | 20 juni 2018 16:23 | Aangepast op 20 juni 2018 16:23
Een van de onderdelen was Optimist On Tour, waarbij de kinderen in kleine zeilbootjes konden onder begeleiding van ervaren instructeurs kennismaken met het zeilen, maar ook konden ze in een kano of suppen.

Uitleg over water en hoe Nederland kan onderlopen of hoe stenen tuinen ervoor zorgen dat het water niet weg kan werd verzorgd door Duurzaamheidscentrum Weizigt.

Lees ook

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...