Dordrecht, Netherlands

Leerlingen ontbijten met burgemeester en wethouders

De leerlingen uit groep 7 en 8 van de Statenschool hebben woensdagochtend in het Stadskantoor samen met de burgemeester en wethouders gegeten. Dit deden ze in het kader van het Nationaal Schoolontbijt
Lois Haanskorf | 7 november 2018 16:23 | Aangepast op 7 november 2018 16:23
Ieder jaar zit er een goed doel verbonden aan het schoolontbijt. Dit jaar is dat stichting Kinderpostzegels. Zij zetten zich in voor kwetsbare kinderen. Burgemeester Wouter Kolff reikte tijdens het ontbijt een cheque van 250 euro uit. Het thema van dit jaar is daarom ook ‘een feestje voor iedereen’.


Tijdens het Nationaal Schoolontbijt leren de kinderen dat het ontbijt de belangrijkste maaltijd van de dag is en dat deze gezond moet zijn.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...