Dordrecht, Netherlands

Leerpark bouwt Maakfabriek

Tegenover de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark wordt weer gebouwd. Er is gestart met de voorbereidingen voor de Maakfabriek.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 14:01 | Aangepast op 4 augustus 2017 14:01
De Maakfabriek is een grote hal waar producten klaar gemaakt moeten worden voor de markt. Het idee is dat in de Duurzaamheidsfabriek prototypes worden gemaakt en getest en dat ze vervolgens in de Maakfabriek verder worden ontwikkeld.


Doorgroeien

Leerlingen en studenten zouden dan door kunnen groeien naar volwaardige ondernemers door zogenoemde start ups. Dat zijn beginnende ondernemingen die nog geen geld hebben om alles helemaal zelfstandig van de grond te krijgen.


Economische groei

In de bestaande

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...