Dordrecht, Netherlands

Leerpark bouwt Maakfabriek

Tegenover de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark wordt weer gebouwd. Er is gestart met de voorbereidingen voor de Maakfabriek.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 14:01 | Aangepast op 4 augustus 2017 14:01
De Maakfabriek is een grote hal waar producten klaar gemaakt moeten worden voor de markt. Het idee is dat in de Duurzaamheidsfabriek prototypes worden gemaakt en getest en dat ze vervolgens in de Maakfabriek verder worden ontwikkeld.


Doorgroeien

Leerlingen en studenten zouden dan door kunnen groeien naar volwaardige ondernemers door zogenoemde start ups. Dat zijn beginnende ondernemingen die nog geen geld hebben om alles helemaal zelfstandig van de grond te krijgen.


Economische groei

In de bestaande

Meest gelezen

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...

Rechter fluit provincie terug: Ridderkerk blijft voorlopig uit samenwerkingsverband volkshuisvesting

Het besluit van de provincie Zuid-Holland om Ridderkerk te verplichten zich te houden aan provinciaa...

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Een heldenactie voor een glazenwasser uit Dordrecht. De 54-jarige Peter Tiemans was rustig aan het w...

Mol: sinds begin dit jaar 10 autobranden, maar dader(s) spoorloos

Van in totaal tien autobranden in Dordrecht, zijn er negen aangestoken. Dat schrijft burgemeester Na...