Dordrecht, Netherlands

Leerpark bouwt Maakfabriek

Tegenover de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark wordt weer gebouwd. Er is gestart met de voorbereidingen voor de Maakfabriek.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 14:01 | Aangepast op 4 augustus 2017 14:01
De Maakfabriek is een grote hal waar producten klaar gemaakt moeten worden voor de markt. Het idee is dat in de Duurzaamheidsfabriek prototypes worden gemaakt en getest en dat ze vervolgens in de Maakfabriek verder worden ontwikkeld.


Doorgroeien

Leerlingen en studenten zouden dan door kunnen groeien naar volwaardige ondernemers door zogenoemde start ups. Dat zijn beginnende ondernemingen die nog geen geld hebben om alles helemaal zelfstandig van de grond te krijgen.


Economische groei

In de bestaande

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...