Dordrecht, Netherlands

Leerpark bouwt Maakfabriek

Tegenover de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark wordt weer gebouwd. Er is gestart met de voorbereidingen voor de Maakfabriek.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 14:01 | Aangepast op 4 augustus 2017 14:01
De Maakfabriek is een grote hal waar producten klaar gemaakt moeten worden voor de markt. Het idee is dat in de Duurzaamheidsfabriek prototypes worden gemaakt en getest en dat ze vervolgens in de Maakfabriek verder worden ontwikkeld.


Doorgroeien

Leerlingen en studenten zouden dan door kunnen groeien naar volwaardige ondernemers door zogenoemde start ups. Dat zijn beginnende ondernemingen die nog geen geld hebben om alles helemaal zelfstandig van de grond te krijgen.


Economische groei

In de bestaande

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...