Dordrecht, Netherlands

Leerpark bouwt Maakfabriek

Tegenover de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark wordt weer gebouwd. Er is gestart met de voorbereidingen voor de Maakfabriek.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 14:01 | Aangepast op 4 augustus 2017 14:01
De Maakfabriek is een grote hal waar producten klaar gemaakt moeten worden voor de markt. Het idee is dat in de Duurzaamheidsfabriek prototypes worden gemaakt en getest en dat ze vervolgens in de Maakfabriek verder worden ontwikkeld.


Doorgroeien

Leerlingen en studenten zouden dan door kunnen groeien naar volwaardige ondernemers door zogenoemde start ups. Dat zijn beginnende ondernemingen die nog geen geld hebben om alles helemaal zelfstandig van de grond te krijgen.


Economische groei

In de bestaande

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...