Dordrecht, Netherlands

Leeshoek geopend in consultatiebureau Careyn

Bibliotheek AanZet en consultatiebureau Careyn hebben de handen ineen geslagen om ouders en kinderen te stimuleren om meer te gaan lezen. Daarom is er maandagmiddag in het consultatiebureau in Wielwijk een leeshoek geopend.
Matthijs Meerman | 1 oktober 2019 14:20 | Aangepast op 1 oktober 2019 14:20
"Het is belangrijk omdat voorlezen een band hecht tussen ouders en kinderen, ook bevordert het de woordenschat van kinderen. Dat is allemaal goed voor de ontwikkeling van het kind," vertelt Maaike Luiten, manager jeugd en gezin van Careyn.

"Careyn en de bibliotheek werken al sinds jaar en dag samen," vertelt Bas Hüsstege van Bibliotheek AanZet. "We verspreiden met elkaar de bekende koffertjes met boeken. Nu hebben we leeshoekjes ontwikkeld, zodat kinderen die hier langskomen gelijk op onderzoek kunnen gaan en lezen kunnen ontdekken."

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...