gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekkend vat zorgt voor stank in Krispijn

In Krispijn hing donderdagavond een sterke geur. De oorzaak was een lekkend vat met een geurstof.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Bij het Zeehavenbedrijf Dordrecht was een vat met de geurstof THT lek geraakt. Na de ontdekking van de lekkage is het vat afgedekt. De stof THT wordt aan aardgas toegevoegd om gas ruikbaar te maken voor mensen.

De brandweer kreeg rond zes uur tientallen meldingen over een gasgeur in de wijk. De brandweer verrichtte metingen en zocht naar een mogelijk lek. Nadat er in de wijk niks werd aangetroffen verplaatste de zoektocht zich naar de havens.

De restanten van het vat met de stof worden vrijdagochtend opgeruimd. Dat kan wederom stankoverlast veroorzaken. De werkzaamheden zijn naar verwachting rond het middaguur afgerond.

Lees ook

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?