Dordrecht, Netherlands

Lekkend vat zorgt voor stank in Krispijn

In Krispijn hing donderdagavond een sterke geur. De oorzaak was een lekkend vat met een geurstof.
Robert van Loon | 3 maart 2017 10:49 | Aangepast op 3 maart 2017 10:49
Bij het Zeehavenbedrijf Dordrecht was een vat met de geurstof THT lek geraakt. Na de ontdekking van de lekkage is het vat afgedekt. De stof THT wordt aan aardgas toegevoegd om gas ruikbaar te maken voor mensen.

De brandweer kreeg rond zes uur tientallen meldingen over een gasgeur in de wijk. De brandweer verrichtte metingen en zocht naar een mogelijk lek. Nadat er in de wijk niks werd aangetroffen verplaatste de zoektocht zich naar de havens.

De restanten van het vat met de stof worden vrijdagochtend opgeruimd. Dat kan wederom stankoverlast veroorzaken. De werkzaamheden zijn naar verwachting rond het middaguur afgerond.

Lees ook

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...