gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker Lepelen’ in het Hemelvaartweekend

54331b262ff336455dede55c44b5f722

In een ontspannen en gezellige sfeer verliep de eerste dag van Lepeltje Lepeltje fantastisch. Het kindvriendelijke familiefestival trok veel bezoekers. De dag begon bewolkt, maar werd al snel beter en dat was aan het aantal bezoekers te merken. Dordtenaren waren duidelijk toe aan het eerste grote festival van het jaar.

Alka Goos |  | Aangepast op
De diversiteit aan foodtrucks, marktkramen, live muziek en kinderactiviteiten maakt het festival toegankelijk voor alle leeftijden en dat was te zien. Spelende kinderen, families op de gezellige bierbanken, chillende vrienden aan de vijver, alle kenmerken van een mooie Dordtse reünie waren aanwezig.

Op het centrale podium waren gedurende de hele dag live optredens en DJ’s te zien en te horen. Vanaf 12.00 uur was de aftrap van de 2019 editie met de Dordtse DJ Tjarco van Raalte die de mensen welkom heette. Vanaf 14.00 uur begon de live muziek met de Barendrechtse kleinkunst formatie van Bezemwijk. Opvallende verschijning was de band Dragonfruit. De jonge electronic hiphop en R&B formatie verraste de bezoekers met hun mix van opzwepende zanglijnen en swingende beats.


De dag werd om 23.00 afgesloten met een optreden van DJ Alex Laman. Kortom, de eerste dag beloofd nog veel moois voor de komende dagen. Kom jij dit weekend van de sfeer proeven? Verslaggever Tijs van Gemert ging alvast voorproeven.

Lees ook

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

yv2026220NKS05997

Dit zijn de eerste tegenstanders van FC Dordrecht in het nieuwe seizoen

FC Dordrecht opent het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen op vrijdag 7 augustus thuis tegen Jong Ajax. Dat staat in het concept-competitieprogramma dat de KNVB woensdagochtend lanceerde.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.