gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker Lepelen’ in het Hemelvaartweekend

54331b262ff336455dede55c44b5f722

In een ontspannen en gezellige sfeer verliep de eerste dag van Lepeltje Lepeltje fantastisch. Het kindvriendelijke familiefestival trok veel bezoekers. De dag begon bewolkt, maar werd al snel beter en dat was aan het aantal bezoekers te merken. Dordtenaren waren duidelijk toe aan het eerste grote festival van het jaar.

Alka Goos |  | Aangepast op
De diversiteit aan foodtrucks, marktkramen, live muziek en kinderactiviteiten maakt het festival toegankelijk voor alle leeftijden en dat was te zien. Spelende kinderen, families op de gezellige bierbanken, chillende vrienden aan de vijver, alle kenmerken van een mooie Dordtse reünie waren aanwezig.

Op het centrale podium waren gedurende de hele dag live optredens en DJ’s te zien en te horen. Vanaf 12.00 uur was de aftrap van de 2019 editie met de Dordtse DJ Tjarco van Raalte die de mensen welkom heette. Vanaf 14.00 uur begon de live muziek met de Barendrechtse kleinkunst formatie van Bezemwijk. Opvallende verschijning was de band Dragonfruit. De jonge electronic hiphop en R&B formatie verraste de bezoekers met hun mix van opzwepende zanglijnen en swingende beats.


De dag werd om 23.00 afgesloten met een optreden van DJ Alex Laman. Kortom, de eerste dag beloofd nog veel moois voor de komende dagen. Kom jij dit weekend van de sfeer proeven? Verslaggever Tijs van Gemert ging alvast voorproeven.

Lees ook

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.