gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker Lepelen’ in het Hemelvaartweekend

54331b262ff336455dede55c44b5f722

In een ontspannen en gezellige sfeer verliep de eerste dag van Lepeltje Lepeltje fantastisch. Het kindvriendelijke familiefestival trok veel bezoekers. De dag begon bewolkt, maar werd al snel beter en dat was aan het aantal bezoekers te merken. Dordtenaren waren duidelijk toe aan het eerste grote festival van het jaar.

Alka Goos |  | Aangepast op
De diversiteit aan foodtrucks, marktkramen, live muziek en kinderactiviteiten maakt het festival toegankelijk voor alle leeftijden en dat was te zien. Spelende kinderen, families op de gezellige bierbanken, chillende vrienden aan de vijver, alle kenmerken van een mooie Dordtse reünie waren aanwezig.

Op het centrale podium waren gedurende de hele dag live optredens en DJ’s te zien en te horen. Vanaf 12.00 uur was de aftrap van de 2019 editie met de Dordtse DJ Tjarco van Raalte die de mensen welkom heette. Vanaf 14.00 uur begon de live muziek met de Barendrechtse kleinkunst formatie van Bezemwijk. Opvallende verschijning was de band Dragonfruit. De jonge electronic hiphop en R&B formatie verraste de bezoekers met hun mix van opzwepende zanglijnen en swingende beats.


De dag werd om 23.00 afgesloten met een optreden van DJ Alex Laman. Kortom, de eerste dag beloofd nog veel moois voor de komende dagen. Kom jij dit weekend van de sfeer proeven? Verslaggever Tijs van Gemert ging alvast voorproeven.

Lees ook

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.