gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker Lepelen’ in het Hemelvaartweekend

54331b262ff336455dede55c44b5f722.jpg

In een ontspannen en gezellige sfeer verliep de eerste dag van Lepeltje Lepeltje fantastisch. Het kindvriendelijke familiefestival trok veel bezoekers. De dag begon bewolkt, maar werd al snel beter en dat was aan het aantal bezoekers te merken. Dordtenaren waren duidelijk toe aan het eerste grote festival van het jaar.

Alka Goos |  | Aangepast op
De diversiteit aan foodtrucks, marktkramen, live muziek en kinderactiviteiten maakt het festival toegankelijk voor alle leeftijden en dat was te zien. Spelende kinderen, families op de gezellige bierbanken, chillende vrienden aan de vijver, alle kenmerken van een mooie Dordtse reünie waren aanwezig.

Op het centrale podium waren gedurende de hele dag live optredens en DJ’s te zien en te horen. Vanaf 12.00 uur was de aftrap van de 2019 editie met de Dordtse DJ Tjarco van Raalte die de mensen welkom heette. Vanaf 14.00 uur begon de live muziek met de Barendrechtse kleinkunst formatie van Bezemwijk. Opvallende verschijning was de band Dragonfruit. De jonge electronic hiphop en R&B formatie verraste de bezoekers met hun mix van opzwepende zanglijnen en swingende beats.


De dag werd om 23.00 afgesloten met een optreden van DJ Alex Laman. Kortom, de eerste dag beloofd nog veel moois voor de komende dagen. Kom jij dit weekend van de sfeer proeven? Verslaggever Tijs van Gemert ging alvast voorproeven.

Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”