Dordrecht, Netherlands

Lepeltje Lepeltje opnieuw in Dordrecht

Het cultureel foodfestival Lepeltje Lepeltje strijkt tijdens Hemelvaart voor de tweede keer neer in het Weizigtpark in Dordrecht. Van donderdag 25 mei tot en met zondag 28 mei worden uiteenlopende gerechten geserveerd door meer dan 20 mobiele keukens, terwijl er bands en DJ´s spelen.
Jeroen de Wijs | 24 mei 2017 17:30 | Aangepast op 24 mei 2017 17:30
Eten

De mobiele keukens serveren ambachtelijke gerechten en er worden (speciaal)bieren en wijnen geserveerd. Ook zijn er verschillende Dordtse ondernemers te vinden, zoals Gastrobar Post en Broodbar Boer´n Bontje.

Overige activiteiten

Het middelpunt van Lepeltje Lepeltje is het podium, waar bands en DJ´s de toon zetten. Op zaterdag wordt het podium bezet door poppodium Bibelot. Voor de jonge bezoeker is er een kinderprogramma met workshops, theater en knutselactiviteiten.

De toegang van het festival is gratis. Meer info over Lepeltje Lepeltje is te vinden op

Lees ook

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg nog steeds zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg kunnen dertig huishoudens vrijdag nog steeds niet douchen, doort...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...