gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Let op: het kan glad zijn!

8a8d242fabc391fa6f3ca153022ee210

In heel onze streek kan het plaatselijk glad zijn. Ook voor de rest van het land, behalve op de Waddeneilanden, geldt tot 10.00 uur vanochtend code geel.

Rijnmond | Redactie Streekomroep | NOS |  | Aangepast op
Rijkswaterstaat waarschuwt dat natte weggedeelten kunnen bevriezen. In de kustprovincies kan het glad worden door lichte regen op een bevroren ondergrond. Door heel het land zijn strooiwagens de weg opgegaan.

Mensen die op woensdagochtend naar buiten gaan moeten "echt uitkijken", aldus weerman Ed Aldus van mediapartner Rijnmond. "Ook als je op de fiets stapt en als je gaat lopen." Vooral op bruggen, wegen met bochten en trappen kan het riskant worden.

De brandweer bevestigt dat beeld en laat weten dat het extreem druk is in de meldkamer, vooral met meldingen buiten onze streek. In Hellevoetsluis, Schiedam en Vlaardingen zijn al voertuigen in het water belandt vanwege gladheid. "Het is spiegelglad op de weg. Het regent ongevallen."

Lees meer over:

Lees ook

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.