Dordrecht, Netherlands

Leuke wedstrijd, maar verlies

FC Dordrecht speelde vrijdagavond een aantrekkelijke wedstrijd tegen NAC, maar was drie punten kwijt.
Gert van der Steen | 8 februari 2016 11:11 | Aangepast op 8 februari 2016 11:11
In de eerste helft was NAC al snel dichtbij een eerste treffer. Die inzet werd nog maar net van de lijn gehaald door Bijl. Daarna kreeg Dordrecht een paar kansen en na ongeveer een half uur werd er zelfs gejuicht voor een Dordts doelpunt, maar dat werd afgekeurd. Het zou zijn voorafgegaan door een handsbal van Janga. Vlak voor rust was Sjoerd Ars voor NAC wel trefzeker uit een corner. 42e minuut: 0-1

Na rust veranderde het spelbeeld niet. De beide ploegen waren vrijwel gelijkwaardig, maar het lukte bij Dordrecht niet om te scoren. Bij NAC wel. Alweer Sjoerd Ars prikte na een minuut of tien zijn tweede erin. Al met al een leuke avond voor de voetballiefhebber,maar punten leverde het Dordrecht niet op.

De wedstrijd werd voorafgegaan door een minuut stilte ter nagedachtenis aan Paul Beyersbergen, adviseur van FC Dordrecht. Hij overleed afgelopen week aan de gevolgen van een auto-ongeval.

Lees ook

Tegoeden Dordtpas verlengd naar 2022

Goed nieuws voor de Dordtenaren met een Dordtpas: de tegoeden worden namelijk meegenomen naar volgen...

Komt het Nationaal Historisch Museum naar Dordt? Gemeente onderzoekt mogelijkheden

Een extra museum in het bestaande museumpalet van Dordrecht. De ChristenUnie/SGP dacht hier al eerde...

Zangeres Merol verovert nét niet de beker, maar wel veel harten in Belgische Slimste Mens

Ze was er dichtbij, maar helaas: zangeres Merel Baldé – beter bekend als Merol – heeft net naas...

Oud-wethouder Sleeking: “Alleen met Beter voor Dordt aan het roer blijven we koersvast”

In september nam hij na jaren afscheid als wethouder en partijleider van Beter voor Dordt. Piet Slee...

Dordtenaar (18) die steen naar politiebusje zou hebben gegooid bij Klassieker is geen verdachte meer

De Dordtenaar die eerder deze week werd opgepakt omdat hij een steen door de ruit van een politiebus...

Inchecken op de halte en geen Hooikade in de winter: dit is er allemaal veranderd rondom de waterbus

Blue Amigo is de nieuwe exploitant van de waterbus en dat betekent dat er voor reizigers het een en ...