Dordrecht, Netherlands

Levende standbeelden maken eind aan 'coronadroogte' op Winkelcentrum Bieshof

Winkelcentrum Bieshof in Stadspolders heeft een oplossing gevonden voor het organiseren van een coronaproof evenement. Zaterdag 26 september zijn er verschillende levende standbeelden te zien, die door het hele winkelcentrum verspreid staan.
Emma Meijer | 16 september 2020 12:18 | Aangepast op 16 september 2020 12:18
Dat het winkelcentrum kiest voor levende standbeelden heeft een reden. Vanwege de coronamaatregelen moet er anderhalve meter afstand worden gehouden en dat kan met de standbeelden. Zo laat het winkelcentrum weten dat er om alle beelden afzettingen komen te staan zodat de afstand gewaarborgd kan worden.

Er komen elf levende standbeelden door het hele winkelcentrum te staan. De Bieshof is blij dat het eindelijk weer een evenement kan organiseren. Sinds februari is er vanwege het coronavirus namelijk geen evenement meer geweest op het winkelcentrum.

Lees ook

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...