Dordrecht, Netherlands

Lezing over Dag Hammarskjöld

Joris Vercammen, aartsbisschop van de Oud-Katholieke kerk, geeft op dinsdag 10 mei in de Remonstrantse kerk een lezing over Dag Hammarskjöld in het kader van het jaarthema van de Remonstranten ‘gidsen en goeroes’.
Gert van der Steen | 2 mei 2016 10:59 | Aangepast op 2 mei 2016 10:59
Dag Hammarskjöld, omgekomen in 1961 toen zijn vliegtuig werd neergeschoten boven Zambia, was niet alleen secretaris-generaal van de Verenigde Naties, maar ook mysticus. Zijn dagboek is voor velen een inspiratiebron. Vercammen volgt zijn spoor in Zweeds Lapland.

Titel van de lezing is ‘de langste weg is de weg naar binnen’. De kerk is open om 19.30 uur en de lezing begint 20.00 uur. Toegang is gratis.

Lees ook

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Een slijterij aan het Van Eesterenplein in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Daarbij is gedrei...