gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Licht en geluid maken World Cup Shorttrack populair'

f208e75c6a5d78618ab108a9e729e7d9

Shorttrackers kijken er het hele jaar naar uit: schaatsen in Dordrecht, is voor hen net een beetje leuker dan in de rest van de wereld. Maar wat maakt schaatsen op de Sportboulevard nou zo speciaal?

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het is veel meer dan sport. Het is entertainment en een dagje uit voor mensen”, legt projectmaneger Bas Middelkoop uit. “We moeten mensen die een ticket kopen ook wat kunnen bieden. Dat doen we met onder andere een lichtshow op muziek.”


Jeroen Otter is elke keer weer onder de indruk van het festijn in Dordt. ”Als wij in Dordrecht zijn is het publiek altijd enthousiast. Dat zien we terug in de medewerkers op de ijsbaan en aan de hele organisatie. Het is een groot racefeest.”


De World Cup Finals worden vrijdag, zaterdag en zondag gereden op de Sportboulevard en volgen daarmee het uitverkochte en voor Nederland succesvolle EK van vorig jaar op.


“We zijn zaterdag en zondag uitverkocht. Voor vrijdag zijn er nog enkele kaarten te koop. Op Vrijdagochtend komen ook dit jaar weer schoolklassen vol kinderen. Daar heb je altijd oordoppen voor nodig want dat is altijd een enorm kabaal. Maar het geeft een mooi gevoel,” zegt Middelkoop.


Of de shorttrack over twee jaar terug komt kan Middelkoop nog niet zeggen: “De kans zit er in maar is voor nu nog niet overwogen. Eerst komt dit weekend de World Cup en volgend jaar zitten we met het WK in Ahoy. Wat er daarna gebeurt, moeten we nog bekijken.

Lees ook

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

burgemeester ter illustratie AI

OM hield oud-burgemeester Herman J. met spoed aan uit angst voor kindermisbruik

Het Openbaar Ministerie besloot de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht in februari met spoed aan te houden uit angst dat hij kinderen zou gaan misbruiken. Die vrees ontstond na het lezen van seksueel expliciete chats van Herman J. met een onbekende man. De officier van justitie zei dat tijdens het proces tegen de 77-jarige verdachte.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.