gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Licht en geluid maken World Cup Shorttrack populair'

f208e75c6a5d78618ab108a9e729e7d9

Shorttrackers kijken er het hele jaar naar uit: schaatsen in Dordrecht, is voor hen net een beetje leuker dan in de rest van de wereld. Maar wat maakt schaatsen op de Sportboulevard nou zo speciaal?

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het is veel meer dan sport. Het is entertainment en een dagje uit voor mensen”, legt projectmaneger Bas Middelkoop uit. “We moeten mensen die een ticket kopen ook wat kunnen bieden. Dat doen we met onder andere een lichtshow op muziek.”


Jeroen Otter is elke keer weer onder de indruk van het festijn in Dordt. ”Als wij in Dordrecht zijn is het publiek altijd enthousiast. Dat zien we terug in de medewerkers op de ijsbaan en aan de hele organisatie. Het is een groot racefeest.”


De World Cup Finals worden vrijdag, zaterdag en zondag gereden op de Sportboulevard en volgen daarmee het uitverkochte en voor Nederland succesvolle EK van vorig jaar op.


“We zijn zaterdag en zondag uitverkocht. Voor vrijdag zijn er nog enkele kaarten te koop. Op Vrijdagochtend komen ook dit jaar weer schoolklassen vol kinderen. Daar heb je altijd oordoppen voor nodig want dat is altijd een enorm kabaal. Maar het geeft een mooi gevoel,” zegt Middelkoop.


Of de shorttrack over twee jaar terug komt kan Middelkoop nog niet zeggen: “De kans zit er in maar is voor nu nog niet overwogen. Eerst komt dit weekend de World Cup en volgend jaar zitten we met het WK in Ahoy. Wat er daarna gebeurt, moeten we nog bekijken.

Lees ook

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.