Donderdagavond werd voor de tweede keer de lichtjesoptocht gehouden in Krispijn.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad.
Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.
Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.
Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.
Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.