Dordrecht, Netherlands

Lichtjestocht op Kerstavond

Alle Dordtse kinderen tussen 0 en 12 jaar kunnen op kerstavond 24 december meelopen met een lampionoptocht door de 19e eeuwse Schil.
Gert van der Steen | 10 december 2018 11:24 | Aangepast op 10 december 2018 11:24
De tocht begint om 18.00 uur op twee punten: de Remonstrantse kerk in de Cornelis de Wittstraat en de Kruiskerk op de Vrieseweg.

De slingers met lichtjes passeren verschillende kerken en komen bij elkaar in de Wlihelminakerk aan de Blekersdijk. In iedere kerk wordt er een deel van het kerstverhaal verteld. 

De tocht duurt tot 20.00 uur. Aanmelden is niet nodig en lampionnen kunnen zelf worden meegebracht, maar worden ook uitgedeeld.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...