Lijn 2 slaat vandaag, 11 januari, vanaf 16.00 uur de halte op Gravensingel over. Daar worden namelijk kabels en leidingen in de straat gelegd, zodat de bus moet omrijden.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 23 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.
Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.
De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.
Een oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht is veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Herman J. heeft een celstraf gekregen van een jaar, waarvan vier maanden voorwaardelijk. Als reactie op de uitspraak zijn alle straatnaambordjes van de naar de oud-burgemeester vernoemde straat, weggehaald. En dat levert gemixte reacties op in het dorp.
De politieke chaos in Papendrecht duurt voort. Nadat raadslid Hendrika Hoekstra vorige week opstapte bij Onafhankelijk Papendrecht (OP), haar zetel meenam en de beoogde coalitie daarop geen meerderheid meer haalde, roept OP-partijvoorzitter Ruud Lammers haar nu op haar zetel af te staan. Hoekstra reageert nu voor het eerst op haar afsplitsing.
Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.