Dordrecht, Netherlands

Lijst Beter voor Dordt bekend

Vrijdagavond maakte David Schalken-den Hartog, de lijsttrekker van Beter voor Dordt, de kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen bekend.
Fokko van der Straaten | 27 januari 2018 10:32 | Aangepast op 27 januari 2018 10:32
Op de lijst staan maar een handje vol oude raadsleden. Opvallend op plaats drie is de onbekende Marieke van Eck. Een ander opvallend punt is dat van de huidige Beter voor Dordt wethouders er geen een op de lijst staat.

Zoals het er nu uit ziet zal ook in Dordrecht bij de verkiezingen een versnippering van de stemmen plaats gaan vinden wat mogelijk tot een lastige coalitievorming zal leiden. 

De lijst:

1. David Schalken-Den Hartog

2. Marco Stam

3. Marieke van Eck

4. Loudy Nijhof

5. Herman van der Graaf

6. Robbert de Boer

7, Osman Soy

8. Roland van der Klouw

9. Aydin Gundogdu

10. Gersom Tutupoly

11. Paul Hendriks

12. Lars Sansbergen

13. Jan-Willem Wringer

14. Pamela Groeneweg

15. Frank de Buck

16. Cees Kok

17. Peter van der Leer

18. Ozge Ozal

19. Chris van Holland

20. Eric Witte

21. Jim van Boven 
Maandag zenden we vanaf 18.00 uur in ons programma "Dit Weekend In Dordt" een uitgebreid interview uit met de Beter voor Dordt lijsttrekker.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...