gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lil Kleine, Bizzey en Jebroer hoofdacts op Dancetour Dordrecht

0f2957f4353d31eb27312a985de88777

Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Het is dit jaar de 19e keer dat Dancetour plaatsvindt in de stad. Vorig jaar trok het gratis jongerenevenement 11.000 bezoekers. Op het evenement kunnen jongeren boven de zestien jaar uit hun dak gaan tussen 13:30 uur tot 21:00 uur.

Lil Kleine is misschien wel de grootste Nederlandse artiest van dit moment. Alles wat hij uitbrengt, verandert in goud. Momenteel is hij jurylid van het populaire programma The Voice of Holland. Op 11 mei staat hij in een uitverkochte Ziggo Dome, maar daarvoor dus eerst nog te zien tijdens Koningsdag op Dancetour Dordrecht.


Ook Bizzey is absoluut geen onbekende meer in de muziekwereld. Hij stond het hele jaar door met verschillende nummers in de top 40, waaronder ‘Ja’, ‘Drama’ en ‘Culo’. Zijn nieuwste nummer ‘DRUP’ is al ruim 3 miljoen keer beluisterd op Spotify. Jebroer is bekend van zijn hits ‘Kind Van De Duivel’ en ‘Engeltje’.


STUK timmert sinds 2015 hard aan de weg. Waar ze op YouTube onder de naam StukTV domineren met ruim 1,6 miljoen abonnees, zijn ze ook in het festival en club circuit naam aan het maken. Met ruim 250 shows op de teller staat dit ervaren trio bekend om hun energieke liveshows met een hoog party-gehalte.

Lees ook

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.