gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lil Kleine, Bizzey en Jebroer hoofdacts op Dancetour Dordrecht

0f2957f4353d31eb27312a985de88777

Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Het is dit jaar de 19e keer dat Dancetour plaatsvindt in de stad. Vorig jaar trok het gratis jongerenevenement 11.000 bezoekers. Op het evenement kunnen jongeren boven de zestien jaar uit hun dak gaan tussen 13:30 uur tot 21:00 uur.

Lil Kleine is misschien wel de grootste Nederlandse artiest van dit moment. Alles wat hij uitbrengt, verandert in goud. Momenteel is hij jurylid van het populaire programma The Voice of Holland. Op 11 mei staat hij in een uitverkochte Ziggo Dome, maar daarvoor dus eerst nog te zien tijdens Koningsdag op Dancetour Dordrecht.


Ook Bizzey is absoluut geen onbekende meer in de muziekwereld. Hij stond het hele jaar door met verschillende nummers in de top 40, waaronder ‘Ja’, ‘Drama’ en ‘Culo’. Zijn nieuwste nummer ‘DRUP’ is al ruim 3 miljoen keer beluisterd op Spotify. Jebroer is bekend van zijn hits ‘Kind Van De Duivel’ en ‘Engeltje’.


STUK timmert sinds 2015 hard aan de weg. Waar ze op YouTube onder de naam StukTV domineren met ruim 1,6 miljoen abonnees, zijn ze ook in het festival en club circuit naam aan het maken. Met ruim 250 shows op de teller staat dit ervaren trio bekend om hun energieke liveshows met een hoog party-gehalte.

Lees ook

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.