gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lil Kleine, Bizzey en Jebroer hoofdacts op Dancetour Dordrecht

0f2957f4353d31eb27312a985de88777.jpg

Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Het is dit jaar de 19e keer dat Dancetour plaatsvindt in de stad. Vorig jaar trok het gratis jongerenevenement 11.000 bezoekers. Op het evenement kunnen jongeren boven de zestien jaar uit hun dak gaan tussen 13:30 uur tot 21:00 uur.

Lil Kleine is misschien wel de grootste Nederlandse artiest van dit moment. Alles wat hij uitbrengt, verandert in goud. Momenteel is hij jurylid van het populaire programma The Voice of Holland. Op 11 mei staat hij in een uitverkochte Ziggo Dome, maar daarvoor dus eerst nog te zien tijdens Koningsdag op Dancetour Dordrecht.


Ook Bizzey is absoluut geen onbekende meer in de muziekwereld. Hij stond het hele jaar door met verschillende nummers in de top 40, waaronder ‘Ja’, ‘Drama’ en ‘Culo’. Zijn nieuwste nummer ‘DRUP’ is al ruim 3 miljoen keer beluisterd op Spotify. Jebroer is bekend van zijn hits ‘Kind Van De Duivel’ en ‘Engeltje’.


STUK timmert sinds 2015 hard aan de weg. Waar ze op YouTube onder de naam StukTV domineren met ruim 1,6 miljoen abonnees, zijn ze ook in het festival en club circuit naam aan het maken. Met ruim 250 shows op de teller staat dit ervaren trio bekend om hun energieke liveshows met een hoog party-gehalte.

Lees ook

foto artikel woonwagenkamp.jpg

Veel vragen over verhuizing woonwagenbewoners: ‘Gemengde gevoelens’

“Wij hebben deze plek gekregen, maar we willen helemaal niet weg.” Dat zegt Anneke Minnebreuker, een van de woonwagenbewoners aan de Brandts Buysstraat in Dordrecht. Het woonwagenkamp moet plaatsmaken voor nieuwbouwwijk Maasterras. De huidige bewoners moeten verhuizen naar de wijk Wielwijk, maar begrijpen niet dat hun stem niet is meegenomen.

foto ongeval artikel rijnmond

Ongeluk met twee auto's zorgt voor uur vertraging in spits bij tunnel

Op de A15 net na de Noordtunnel is maandagmiddag een ongeluk gebeurd met twee auto's. Daardoor zijn twee rijstroken richting Gorinchem afgesloten. De vertraging loopt even na 16.00 uur op tot een uur. Rijkswaterstaat verwacht de weg rond 17.00 uur weer vrij te kunnen geven.

glennjackiescott.png

Glenn en Jackie wagen de sprong en gaan emigreren: ‘We dachten, is dit het dan?’

Na een hele spannende periode met een te vroeg geboren zoontje en een burn-out besluiten Glenn en Jackie Verdoorn dat het leven anders moet. Ze verruilen de dijken van Papendrecht voor de bergen van Oostenrijk om te ontsnappen aan de ratrace in Nederland: "Het leven is te kort om deze sprong niet te wagen."

selectietestdag brandweer.png

Op hoogte of geblinddoekt je werk doen: selectietestdag voor nieuwe brandweervrijwilligers

Een hardlooptest, zwemtest, hoogtetest, technische test en een engtetest. Dit moesten de 24 deelnemers van de selectietestdag bij de brandweer afgelopen zaterdag doorstaan bij de Dordtse brandweerkazerne. De kandidaten hopen brandweervrijwilliger te worden in de regio.

archieffotopolitie.png

Vijf oplichters maken met babbeltrucs duizenden euro's buit, politie zoekt de daders

De politie zoekt vijf verdachten die betrokken zijn bij verschillende oplichtingszaken in onze streek. De criminelen slagen er telkens in om hun slachtoffers, vooral bejaarden, geld afhandig te maken: in totaal bijna 20 duizend euro.

IMG_8187.JPG

Deze Dordtse muzikanten sluiten carrière van Lenny Kuhr af: 'Het klikte meteen'

Met het nummer De Troubadour won zij in 1969 het Eurovisiesongfestival. Nu, 57 jaar later, is Lenny Kuhr (76) bezig met haar afscheidstournee die eind mei eindigt. Daarin wordt ze begeleid door de Dordtse muzikanten Freek Dicke en Frans de Berg. En tot blijdschap van Frans en Freek wordt er ook in Dordrecht opgetreden.