gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lil Kleine, Bizzey en Jebroer hoofdacts op Dancetour Dordrecht

0f2957f4353d31eb27312a985de88777

Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Op Koningsdag staan Lil Kleine, Bizzey en Jebroer op de Spuiboulevard. Samen met STUK, Ruthless, Afro Bros, Wessel S, Trobi en Bougenvilla zullen zij het publiek vermaken tijdens de Dancetour.

Het is dit jaar de 19e keer dat Dancetour plaatsvindt in de stad. Vorig jaar trok het gratis jongerenevenement 11.000 bezoekers. Op het evenement kunnen jongeren boven de zestien jaar uit hun dak gaan tussen 13:30 uur tot 21:00 uur.

Lil Kleine is misschien wel de grootste Nederlandse artiest van dit moment. Alles wat hij uitbrengt, verandert in goud. Momenteel is hij jurylid van het populaire programma The Voice of Holland. Op 11 mei staat hij in een uitverkochte Ziggo Dome, maar daarvoor dus eerst nog te zien tijdens Koningsdag op Dancetour Dordrecht.


Ook Bizzey is absoluut geen onbekende meer in de muziekwereld. Hij stond het hele jaar door met verschillende nummers in de top 40, waaronder ‘Ja’, ‘Drama’ en ‘Culo’. Zijn nieuwste nummer ‘DRUP’ is al ruim 3 miljoen keer beluisterd op Spotify. Jebroer is bekend van zijn hits ‘Kind Van De Duivel’ en ‘Engeltje’.


STUK timmert sinds 2015 hard aan de weg. Waar ze op YouTube onder de naam StukTV domineren met ruim 1,6 miljoen abonnees, zijn ze ook in het festival en club circuit naam aan het maken. Met ruim 250 shows op de teller staat dit ervaren trio bekend om hun energieke liveshows met een hoog party-gehalte.

Lees ook

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”