Dordrecht, Netherlands

Line-up Back to the Rivers bekend

Het is en blijft coronaproof, maar muziekliefhebbers kunnen op 16, 17 en 18 juli hun hart ophalen tijdens Back to the Rivers. Het alternatief voor Big Rivers maakt vandaag de line-up bekend: onder meer Typhoon, rockformatie DeWolff en Eefje de Visser treden op tijdens het evenement op de Energiekade.
Vivian Rutte | 5 mei 2021 15:36 | Aangepast op 5 mei 2021 15:36
Er worden 4 programma’s georganiseerd, verspreid over 7 shows die worden georganiseerd door het Big Rivers-team. Back to the Rivers is onderdeel van de Dordtse Feesten; een coronaproof alternatief voor de vele evenementen die niet doorgaan.

Het programma

Vrijdag 16 juli zijn er twee shows met opener en bekend gezicht op Big Rivers Skeftum, en headliner DeWolff, een bekende rockformatie die live hoge ogen gooit.

Zaterdag 17 juli vinden er drie shows plaats: twee hiervan met de Dordtse formatie Dr. Justice & Smooth Operators en headliner Typhoon.

De derde show is volledig Nederlandstalig, met optredens van Jacques Herb, Stef Ekkel en René Schuurmans.

Zondag 18 juli sluit Back to the Rivers af met twee shows van tribute band Her Majesty met hun CSNY show, en headliner Eefje de Visser.

Tijdens de change-overs van de bands zorgen Stringfever (UK) samen met Bencha Theater uit Amsterdam voor het nodige vermaak. Natuurlijk is ook Maarten Teekens van de partij voor de vertolking van de festivalsong ‘Back to the Rivers’.

Festivalband BRASSOciety, SamShine Theater, Darja de Caluwé, Samball DJ's, DJ Jopieee en DJ Denman verzorgen het randprogramma.


Watertheater

Aan de kade, naast Kinepolis, staat in het festivalweekend een sfeervol watertheater. Er worden tribunes opgesteld, ook de betonnen trappen naar het water toe worden hieraan toegevoegd. Per concert zijn er 64 exclusieve logeplaatsen. Deze logeplaatsen zijn direct aan het water, voor het podium en zijn ingericht met een stoel en een tafel. Ook voor bezoekers met een rolstoel zijn er plaatsen gecreëerd.

Niet gratis

Het festival wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van Dordt800 en diverse landelijke fondsen. Toch heeft het festival noodgedwongen een zodanig kleiner karakter dat er dit jaar wel toegangskaarten moeten worden gekocht om de kosten te dekken. Deze kosten 30 euro per stuk voor reguliere tickets en 50 euro voor loge-tickets.

In totaal zijn er 7 shows van elk ongeveer 2,5 uur. Per show zijn er 300 tickets beschikbaar. De kaartverkoop start op 15 mei om 12:00 via

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...