Dordrecht, Netherlands

Litouwers aangehouden voor brandstofdiefstal

De politie heeft vrijdagnacht twee mannen van 22 uit Litouwen aangehouden. De mannen hadden uit een graafmachine diesel gestolen.
Robert van Loon | 24 februari 2017 13:34 | Aangepast op 24 februari 2017 13:34
Agenten waren getipt dat er een busje in de bosjes stond bij de Laan Van Nieuw Groenhove in wilgenwende. Toen agenten de twee mannen controleerden gaven zij aan dat ze er stonden te ¨chillen¨.

De agenten vertrouwden het niet en kwamen later terug naar de locatie, de bus stond toen bij een bouwplaats. Wederom besloten agenten de mannen te controleren en bij deze controle roken de agenten een sterke diesellucht. De bus was volledig afgetankt en in de bus lagen zes lege jerrycans.

Bij een graafmachine in de buurt ontbrak de tankdop en lagen er brandstofresten op de grond.

Daarop besloten de agenten de twee mannen aan te houden voor diefstal van brandstof.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...