Dordrecht, Netherlands

Live at Wantij komt met kaartenactie

De organisatie van Live at Wantij komt volgende week met een speciale actie om de laatste kaarten te verkopen. Een kwart van de tickets is nog te koop voor het concert in juni.
Robert van Loon | 6 januari 2017 15:03 | Aangepast op 6 januari 2017 15:03
Wat de actie precies wordt is nog onbekend, daarover wordt nog nagedacht.

De organisatie heeft er wel vertrouwen in dat het concert uitverkocht wordt: ¨Voor Dordtse begrippen gaat de kaartverkoop goed¨, zegt organisator Farah Florijn.

Het concert vindt plaats op vrijdag 9 juni 2017, de vooravond van het Wantijfestival dat in hetzelfde weekend plaatsvindt.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...