gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lokaal verkeer weren van snelwegen

De oplossing om minder files te hebben op de A15, A16 en N3 is het weren van lokaal verkeer op deze wegen. Daar zouden alternatieve wegen of rijstroken voor moeten komen. Althans dat zegt wethouder Hans Tanis uit Sliedrecht, die in de Drechtsteden verantwoordelijk is voor wonen en bereikbaarheid.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Hoewel vooral op de A15 winst val te behalen, moet er op korte termijn een oplossing voor de N3 worden gevonden. In 2019 wordt die weg grondig vernieuwd en dat heeft grote gevolgen voor het verkeer in de Drechtsteden.

Tanis "Voor die tijd moeten we hebben gekeken wat we daaraan kunnen doen en welke ideeën en plannen er zijn. Niet alleen om de regio bereikbaar te houden als de N3 op de schop gaat, maar wat mij betreft ook hoe we op langere termijn bereikbaar blijven."

Naast extra wegen wordt er ook gedacht aan meer verkeer over water, betere openbaar vervoersverbindingen met bijvoorbeeld de waterbus en pendelbussen op maat, zoals er bijvoorbeeld nu al rijden naar de Dordtse Kil III.

Vanavond wordt in de Drechtraad een master plan besproken over waar de regio heen wil met de bereikbaarheid van de Drechtsteden in de komende jaren.

Lees ook

jurrerijnmond.png

Jurre (9) geneest van kanker en haalt met voetbalclub geld op voor ziekenhuis

Het duurde twee jaar voordat de 9-jarige Jurre uit Hendrik-Ido-Ambacht helemaal vrij was van kanker. Nu wil hij het liefst snel aansterken en zijn aandacht in het positieve steken. Jurre en zijn vrienden zijn een inzamelingsactie begonnen voor het ziekenhuis waar hij verbleef.

drod 12.JPG

'Must-win' voor FC Dordrecht eindigt in mineur: 'Het wordt nu steeds lastiger'

FC Dordrecht-trainer Dirk Kuijt is teleurgesteld in de manier waarop zijn ploeg vrijdagavond van Roda JC verloor. Een must-win-wedstrijd om nog enig uitzicht te houden op play-offs aan het eind van het seizoen werd een afgetekende 0-3 nederlaag. Daardoor staan de Dordtenaren met nog vier duels te gaan voor een loodzware opgave om nog mee te doen aan het toetje van het KKD-seizoen in mei.

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.