D66 is de eerste lokale partij die zegt de campagne op te schorten door de schietpartij in Utrecht vanmorgen. Dat meldt Rob Jetten via Twitter.
Verontrustende berichten uit Utrecht. Onze gedachten zijn bij slachtoffers, familie en hulpdiensten. We zullen de campagne tot nader order opschorten. We volgen de ontwikkelingen op de voet.— Rob Jetten (@RobJetten) 18 maart 2019
Verontrustende berichten uit Utrecht. Onze gedachten zijn bij slachtoffers, familie en hulpdiensten. We zullen de campagne tot nader order opschorten. We volgen de ontwikkelingen op de voet.
Redactie Streekomroep | 19 maart 2026 03:44
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 16 maart 2026 14:08
13 maart 2026 11:19
Blijdschap bij de winnaars van de Dordtse gemeenteraadsverkiezingen. GroenLinks-PvdA is de grootste in de stad, gevolgd door de VVD en de VSP. “Het is een fantastische uitslag”, aldus Abdullah Uysal, lijsttrekker van GroenLinks-PvdA.
Partij 18PLUS heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in Ridderkerk een overtuigende overwinning behaald. Volgens de voorlopige uitslagen groeit de partij van 7 naar maar liefst 12 zetels en wordt daarmee veruit de grootste politieke kracht in de gemeente.
Tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden er dit weekend geen treinen. Vanwege onderhoud aan de bovenleiding van de MerwedeLingelijn ligt het treinverkeer op dat traject vanaf zaterdagochtend tot en met maandag 05.00 uur stil.
De 22-jarige asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die vastzit voor een poging tot verkrachting in Rotterdam-Schiebroek wordt ook verdacht van een andere verkrachtingspoging en poging tot doodslag in dezelfde nacht. Hij blijft negentig dagen langer in voorarrest.
In Zwijndrecht is Algemeen Belang Zwijndrecht de grootste partij geworden bij de gemeenteraadsverkiezingen, volgens de voorlopige verkiezingsuitslag. De lokale partij kreeg 41 procent van de stemmen. Daarna volgen op grote afstand de ChristenUnie-SGP (14,4 procent) en CDA (12,8 procent).
In Sliedrecht is SGP-ChristenUnie de grootste partij geworden bij de gemeenteraadsverkiezingen, volgens de voorlopige verkiezingsuitslag. De partij kreeg 28 procent van de stemmen, nipt meer dan de lokale partij Slydregt.NU (27,9 procent). Daarna volgt PRO Sliedrecht (18,3 procent).