D66 is de eerste lokale partij die zegt de campagne op te schorten door de schietpartij in Utrecht vanmorgen. Dat meldt Rob Jetten via Twitter.
Verontrustende berichten uit Utrecht. Onze gedachten zijn bij slachtoffers, familie en hulpdiensten. We zullen de campagne tot nader order opschorten. We volgen de ontwikkelingen op de voet.— Rob Jetten (@RobJetten) 18 maart 2019
Verontrustende berichten uit Utrecht. Onze gedachten zijn bij slachtoffers, familie en hulpdiensten. We zullen de campagne tot nader order opschorten. We volgen de ontwikkelingen op de voet.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 28 augustus 2026 17:00
Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.
Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?
De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.
Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.
Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.