Dordrecht, Netherlands

Loshangend balkonhek Voorstraat verwijderd

Het gevaarlijk loshangende balkonhek aan de achterzijde van de Voorstraat is door de eigenaar van het pand verwijderd. De gemeente laat weten dat ze blij zijn dat de eigenaar zelf de verantwoording heeft genomen.
Petra Scheurwater | 29 maart 2017 16:21 | Aangepast op 29 maart 2017 16:21
Na klachten van onder andere de schipper van de Dordtevaer en een achterbuurman heeft de omgevingsdienst contact gezocht met de eigenaar van het pand, waarna hij is verwijderd.


De huizen op de Voorstraat 333, 335 en 337 verpauperen al jaren. De gemeente heeft op allerlei manieren geprobeerd de eigenaar de panden op te laten knappen, onder andere een dwangsom en een schutting hebben nog geen oplossing gebracht. Wel is de gemeente weer in gesprek met de eigenaar.

Lees ook

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...