gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lucinda Brand toch naar WK wielrennen 2018

6c656a007b362df97fe97fda135ddba8

De Dordtse wielrenster Lucinda Brand gaat toch naar het Wereldkampioenschap wielrennen in Innsbruck. De blessures na de val van afgelopen week in de Boels Ladies Tour vielen mee.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het WK wielrennen vindt plaats van 22 - 30 september in Innsbruck. De wielrenster van DRC de Mol zal mee doen aan de ploegentijdrit op 23 september en voor het eerst uitkomen op de individuele tijdrit op 25 september. Brand stond dit seizoen al eerder op het podium op het Nederlands Kampioenschap, de Thüringen Rundfahrt en de Giro Rosa. 

Afgelopen week reed Brand mee in de Boels Ladies Tour. Bij de allesbeslissende slottijdrit in Roosendaal ging ze onderuit in een bocht. Haar fiets moest worden vervangen, maar Brand kon haar weg wel weer vervolgen. De voorbereiding op het WK in Innsbruck kon ondanks dit gewoon doorgaan.

Lees ook

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.