Dordrecht, Netherlands

Lucinda Brand toch naar WK wielrennen 2018

De Dordtse wielrenster Lucinda Brand gaat toch naar het Wereldkampioenschap wielrennen in Innsbruck. De blessures na de val van afgelopen week in de Boels Ladies Tour vielen mee.
Jordy Nijenhuis | 4 september 2018 15:30 | Aangepast op 4 september 2018 15:30
Het WK wielrennen vindt plaats van 22 - 30 september in Innsbruck. De wielrenster van DRC de Mol zal mee doen aan de ploegentijdrit op 23 september en voor het eerst uitkomen op de individuele tijdrit op 25 september. Brand stond dit seizoen al eerder op het podium op het Nederlands Kampioenschap, de Thüringen Rundfahrt en de Giro Rosa. 

Afgelopen week reed Brand mee in de Boels Ladies Tour. Bij de allesbeslissende slottijdrit in Roosendaal ging ze onderuit in een bocht. Haar fiets moest worden vervangen, maar Brand kon haar weg wel weer vervolgen. De voorbereiding op het WK in Innsbruck kon ondanks dit gewoon doorgaan.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...