Dordrecht, Netherlands

Lucinda Brand toch naar WK wielrennen 2018

De Dordtse wielrenster Lucinda Brand gaat toch naar het Wereldkampioenschap wielrennen in Innsbruck. De blessures na de val van afgelopen week in de Boels Ladies Tour vielen mee.
Jordy Nijenhuis | 4 september 2018 15:30 | Aangepast op 4 september 2018 15:30
Het WK wielrennen vindt plaats van 22 - 30 september in Innsbruck. De wielrenster van DRC de Mol zal mee doen aan de ploegentijdrit op 23 september en voor het eerst uitkomen op de individuele tijdrit op 25 september. Brand stond dit seizoen al eerder op het podium op het Nederlands Kampioenschap, de Thüringen Rundfahrt en de Giro Rosa. 

Afgelopen week reed Brand mee in de Boels Ladies Tour. Bij de allesbeslissende slottijdrit in Roosendaal ging ze onderuit in een bocht. Haar fiets moest worden vervangen, maar Brand kon haar weg wel weer vervolgen. De voorbereiding op het WK in Innsbruck kon ondanks dit gewoon doorgaan.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...