gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 27 januari

4780d35f34958f1da9b85ceb703ffada

Een jongerenbus die moet stoppen omdat er geen geld meer is en een delegatie van actievoerders tegen Chemours reisde af naar het Europees Parlement om hun stem te laten horen. Dat zijn twee van de onderwerpen die dit weekend aan de orde kwamen in het radioprogramma Studio De Witt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Studio De Witt wordt elke zaterdag uitgezonden tussen 10.00 uur en 12.00 uur op DrechtstadFM en PapendrechtFM. Vanwege de recente verhuizing van RTV Dordrecht wordt het programma op dit moment opgenomen bij onze collega’s van RTV Papendrecht.
Het eerste uur stond zoals gewoonlijk in het teken van de actualiteit. Presentator Ben Corino sprak met vertegenwoordigers van een project dat overlast onder jongeren in het Lijnbaangebied moet verminderen. Missie Dordt richtte twee jaar geleden een bus voor de jeugd in, waar ze een praatje kunnen maken of een spelletje met elkaar kunnen spelen. Maar het project moet stoppen. Er is namelijk geen subsidie meer beschikbaar.

Daarnaast aandacht voor de nieuwe ontwikkelingen rondom de explosies in de Fregatstraat die vorig jaar plaatsvonden. En een voorbeschouwing Jong Ajax - FC Dordrecht met clubwatcher Corrado Francke.
Dichter van Dienst is Jan van der Geer.

Aan de Politieke Stamtafel was er ruim aandacht voor de informatie-avond over de komst van het Azc in Zwijndrecht met reacties van bezoekers van deze avond en een interview met burgemeester Edo Haan.

Ook praatte presentator Ben Corino met een delegatie van zo’n 70 actievoerders die het niet eens zijn met Chemours. Ze vertrokken deze week naar Brussel om te spreken met leden van het Europarlement. In de uitzending was een vertegenwoordiging in de studio van Papendrecht FM aanwezig om verslag te doen van de gesprekken die zij hadden met de Europarlementariërs.

Wil je het hele programma terugluisteren? Dat kan via onze soundcloud-pagina.



Lees ook

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.