gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 27 januari

4780d35f34958f1da9b85ceb703ffada

Een jongerenbus die moet stoppen omdat er geen geld meer is en een delegatie van actievoerders tegen Chemours reisde af naar het Europees Parlement om hun stem te laten horen. Dat zijn twee van de onderwerpen die dit weekend aan de orde kwamen in het radioprogramma Studio De Witt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Studio De Witt wordt elke zaterdag uitgezonden tussen 10.00 uur en 12.00 uur op DrechtstadFM en PapendrechtFM. Vanwege de recente verhuizing van RTV Dordrecht wordt het programma op dit moment opgenomen bij onze collega’s van RTV Papendrecht.
Het eerste uur stond zoals gewoonlijk in het teken van de actualiteit. Presentator Ben Corino sprak met vertegenwoordigers van een project dat overlast onder jongeren in het Lijnbaangebied moet verminderen. Missie Dordt richtte twee jaar geleden een bus voor de jeugd in, waar ze een praatje kunnen maken of een spelletje met elkaar kunnen spelen. Maar het project moet stoppen. Er is namelijk geen subsidie meer beschikbaar.

Daarnaast aandacht voor de nieuwe ontwikkelingen rondom de explosies in de Fregatstraat die vorig jaar plaatsvonden. En een voorbeschouwing Jong Ajax - FC Dordrecht met clubwatcher Corrado Francke.
Dichter van Dienst is Jan van der Geer.

Aan de Politieke Stamtafel was er ruim aandacht voor de informatie-avond over de komst van het Azc in Zwijndrecht met reacties van bezoekers van deze avond en een interview met burgemeester Edo Haan.

Ook praatte presentator Ben Corino met een delegatie van zo’n 70 actievoerders die het niet eens zijn met Chemours. Ze vertrokken deze week naar Brussel om te spreken met leden van het Europarlement. In de uitzending was een vertegenwoordiging in de studio van Papendrecht FM aanwezig om verslag te doen van de gesprekken die zij hadden met de Europarlementariërs.

Wil je het hele programma terugluisteren? Dat kan via onze soundcloud-pagina.



Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

halloweenfeest verstoord website

Halloweenfeest verstoord door vuurwerkgooiers: politie grijpt in

Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.