gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 27 januari

4780d35f34958f1da9b85ceb703ffada

Een jongerenbus die moet stoppen omdat er geen geld meer is en een delegatie van actievoerders tegen Chemours reisde af naar het Europees Parlement om hun stem te laten horen. Dat zijn twee van de onderwerpen die dit weekend aan de orde kwamen in het radioprogramma Studio De Witt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Studio De Witt wordt elke zaterdag uitgezonden tussen 10.00 uur en 12.00 uur op DrechtstadFM en PapendrechtFM. Vanwege de recente verhuizing van RTV Dordrecht wordt het programma op dit moment opgenomen bij onze collega’s van RTV Papendrecht.
Het eerste uur stond zoals gewoonlijk in het teken van de actualiteit. Presentator Ben Corino sprak met vertegenwoordigers van een project dat overlast onder jongeren in het Lijnbaangebied moet verminderen. Missie Dordt richtte twee jaar geleden een bus voor de jeugd in, waar ze een praatje kunnen maken of een spelletje met elkaar kunnen spelen. Maar het project moet stoppen. Er is namelijk geen subsidie meer beschikbaar.

Daarnaast aandacht voor de nieuwe ontwikkelingen rondom de explosies in de Fregatstraat die vorig jaar plaatsvonden. En een voorbeschouwing Jong Ajax - FC Dordrecht met clubwatcher Corrado Francke.
Dichter van Dienst is Jan van der Geer.

Aan de Politieke Stamtafel was er ruim aandacht voor de informatie-avond over de komst van het Azc in Zwijndrecht met reacties van bezoekers van deze avond en een interview met burgemeester Edo Haan.

Ook praatte presentator Ben Corino met een delegatie van zo’n 70 actievoerders die het niet eens zijn met Chemours. Ze vertrokken deze week naar Brussel om te spreken met leden van het Europarlement. In de uitzending was een vertegenwoordiging in de studio van Papendrecht FM aanwezig om verslag te doen van de gesprekken die zij hadden met de Europarlementariërs.

Wil je het hele programma terugluisteren? Dat kan via onze soundcloud-pagina.



Lees ook

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.