Dordrecht, Netherlands

Luister terug: Wouter Kolff beantwoordt vragen over coronavirus

Burgemeester Wouter Kolff heeft zaterdagochtend op Drechtstad FM antwoord gegeven op vragen van luisteraars over het coronavirus. Hij gaf in het gesprek met presentator Ben Corino onder meer aan dat hij niet de illusie heeft dat "alles op 7 april alles achter de rug is".
Petra Scheurwater | 21 maart 2020 15:18 | Aangepast op 21 maart 2020 15:18
Ook legde hij in Studio de Witt uit dat de weekmarkt in de binnenstad niet doorgaat in verband met het besmettingsrisico. "Een maatregelen waar ik mij rot over voel." Hij sluit ook niet uit dat er nog meer vervelende maatregelen genomen moeten gaan worden.

Dat is niet het enige waar de burgemeester zich voor de toekomst zorgen over maakt. "We denken ook na, als dit langer gaat duren, hoe we de moreel onder de bevolking hoog kunnen houden."

Eind maart zal volgens de burgervader pas gekeken worden wat er gaat gebeuren met Koningsdag, de Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. "In ieder geval moeten we 4 mei stilstaan en stilte in acht nemen." Of dit ook publiekelijk gaat gebeuren is dus nog niet duidelijk.

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...