gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Luister terug: Wouter Kolff beantwoordt vragen over coronavirus

778253a0099868d1f2c5d0bd8e1b3663

Burgemeester Wouter Kolff heeft zaterdagochtend op Drechtstad FM antwoord gegeven op vragen van luisteraars over het coronavirus. Hij gaf in het gesprek met presentator Ben Corino onder meer aan dat hij niet de illusie heeft dat "alles op 7 april alles achter de rug is".

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Ook legde hij in Studio de Witt uit dat de weekmarkt in de binnenstad niet doorgaat in verband met het besmettingsrisico. "Een maatregelen waar ik mij rot over voel." Hij sluit ook niet uit dat er nog meer vervelende maatregelen genomen moeten gaan worden.

Dat is niet het enige waar de burgemeester zich voor de toekomst zorgen over maakt. "We denken ook na, als dit langer gaat duren, hoe we de moreel onder de bevolking hoog kunnen houden."

Eind maart zal volgens de burgervader pas gekeken worden wat er gaat gebeuren met Koningsdag, de Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. "In ieder geval moeten we 4 mei stilstaan en stilte in acht nemen." Of dit ook publiekelijk gaat gebeuren is dus nog niet duidelijk.

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

THUMB WEBSITE

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.