Dordrecht, Netherlands

Lunchen in WC Sterrenburg

Met z'n allen lunchen aan een lange tafel middenin het winkelcentrum. Dat gebeurt niet iedere dag. Maar afgelopen zaterdag kon iedereen aanschuiven omdat het Burendag was.
Marjolein Vos | 24 september 2018 17:10 | Aangepast op 24 september 2018 17:10
Het winkelcentrum droeg op deze manier een steentje bij aan het bij elkaar brengen van buurtbewoners. Voor 1 euro kon er gesmikkeld worden van de door de winkeliers aangeboden lunch. En daar kwamen veel mensen op af.

De opbrengst is bestemd voor goede doelen in de wijk Sterrenburg die buurtbewoners dichterbij elkaar proberen te brengen.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...