Dordrecht, Netherlands

Lunchen in WC Sterrenburg

Met z'n allen lunchen aan een lange tafel middenin het winkelcentrum. Dat gebeurt niet iedere dag. Maar afgelopen zaterdag kon iedereen aanschuiven omdat het Burendag was.
Marjolein Vos | 24 september 2018 17:10 | Aangepast op 24 september 2018 17:10
Het winkelcentrum droeg op deze manier een steentje bij aan het bij elkaar brengen van buurtbewoners. Voor 1 euro kon er gesmikkeld worden van de door de winkeliers aangeboden lunch. En daar kwamen veel mensen op af.

De opbrengst is bestemd voor goede doelen in de wijk Sterrenburg die buurtbewoners dichterbij elkaar proberen te brengen.

Lees ook

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...