Dordrecht, Netherlands

Maan viert verjaardag in Dordrecht

Zangeres Maan treedt, samen met haar gloednieuwe band, op in Bibelot. Haar clubtour van vorig jaar is met succes verlengd.
Peter Tromp | 6 februari 2018 11:02 | Aangepast op 6 februari 2018 11:02
De zangeres die in 2016 The voice of Holland won, treedt op 10 februari op met haar allereerste eigen show. Maan scoorde verschillende top-40 hits als ‘perfect world en ‘ride it’.

Daarnaast viert Maan 10 februari haar verjaardag en koos Dordrecht als plek de om dit te vieren. Kaarten voor het optreden zijn 14 euro.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...