gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mahmudov kiest voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft voor het komende seizoen een nieuwe linksbuiten vastgelegd: Denis Mahmudov.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Mahmudov is oorspronkelijk afkomstig uit Macedonië en woont sinds dertien jaar in Nederland. Hij is 28 jaar oud en speelde vorig seizoen bij Telstar. Daar maakte hij in 31 wedstrijden 6 doelpunten. Hij speelde in Nederland eerder voor AGOVV, PEC Zwolle en Sparta. Ook kwam hij uit in de competities in Bulgarije en Armenië.

Er was belangstelling van verschillende clubs, maar hij koos voor FC Dordrecht omdat hij daar onmiddellijk een goed gevoel bij had. Marco Boogers van FC Dordrecht was dan ook erg tevreden over deze aankoop. Mahmudov werd al sinds zijn tijd bij PEC Zwolle en Sparta door FC Dordrecht gevolgd.

Lees ook

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”