Dordrecht, Netherlands

Makkelie fluit bekerfinale PSV-Ajax

Weer een mooie klus voor de Dordtse scheidsrechter Danny Makkelie. De arbiter staat zondag op het veld als Eindhoven en Amsterdam het tegen elkaar opnemen.
Marjolein Vos | 12 april 2022 11:15 | Aangepast op 12 april 2022 11:15
In de Kuip is het wederom aan Makkelie: het is de tweede keer dat hij de finale van het bekertoernooi mag fluiten. In het seizoen 2016/2017 werd hij ook aangewezen door de KNVB. Toen stonden AZ en Vitesse tegenover elkaar.

Ook PSV en Ajax zijn ook geen onbekenden voor de scheidsrechter. Eerder dit seizoen floot hij al een wedstrijd tussen de twee rivalen. Toen wonnen de Amsterdammers met 1-2.

De aftrap van de finale is zondag om 18.00 uur.

Lees meer over:

Danny Makkelie|Voetbal|

Lees ook

VV Heerjansdam 80 jaar: ‘Eerst de koeienvlaaien opruimen, dan voetballen’

De Duitse bezetter is pas twee dagen het land uit, of in Heerjansdam wordt op 13 juni 1945 de plaat...

Dubbeldamse G-voetballers na junioren ook bij de senioren kampioen: 'uitzonderlijk'

De Dubbeldamse G-voetballers zijn voor het tweede jaar op rij gepromoveerd. Een herhaald kampioensch...

FC Dordrecht laat kostbare punten liggen op bezoek bij Jong FC Utrecht

Klokslag acht uur ’s avonds fluiten alle scheidsrechters op de velden af voor de wedstrijden in de K...

Nieuwe velden VV Wieldrecht: 'Heeft bloed, zweet en tranen gekost'

Deze zaterdag werden de nieuwe kunstgrasvelden van VV Wieldrecht officieel in gebruik genomen. De ve...

VV Rijsoord hoopt op terugkeer Strootman: 'Hij woont hier om de hoek'

Het nieuws dat Kevin Strootman zijn voetbalschoenen aan de wilgen heeft gehangen, is niet onopgemerk...

Nog één keer: Joop Hartman (87) fluit afscheidswedstrijd

Eerder maakte hij al bekend te gaan stoppen, maar twee Dordtse clubs besloten dat Joop Hartman een a...