Dordrecht, Netherlands

Makkelie fluit opnieuw Klassieker tussen Feyenoord en Ajax

Danny Makkelie is door de KNVB aangesteld om de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax van komende zondag te fluiten. De Dordtse scheidsrechter floot in januari ook de wedstrijd in Amsterdam, die door Ajax met 1-0 werd gewonnen.
Corrado Francke | 3 mei 2021 15:30 | Aangepast op 3 mei 2021 15:30
Makkelie was ook de scheidsrechter bij de laatste ontmoeting in de competitie in de Kuip, die door Feyenoord met 6-2 werd gewonnen.

De wedstrijd tussen de nummer vijf van de ranglijst en de kampioen van Nederland begint zondag om 14:30 uur. Ajax is al kampioen, Feyenoord lijkt veroordeeld tot het spelen van play-offs voor Europees voetbal omdat de Rotterdammers - momenteel vijfde in de Eredivisie - vijf punten achter Vitesse staan met nog drie duels te gaan.

Lees ook

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...