Dordrecht, Netherlands

Makkelie in de fout

Danny Makkelie is door de KNVB op het matje geroepen, omdat hij een groot geldbedrag zou hebben geleend van oud-scheidsrechter Jaap Uilenberg.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 11:36 | Aangepast op 19 december 2017 11:36
Uilenberg was tot voor kort de coach van Makkelie, maar hij zit ook inde scheidsrechterscommissie van de UEFA. Makkelie heeft het geld schijnbaar geleend omdat hij een overbruggingskrediet voor voor de verbouwing van zijn nieuwe woning nodig had.


De KNVB wil niet zeggen welke maatregel er genomen wordt, maar volgens de bond heeft Makkelie geen strafbare handeling verricht. De UEFA is op de hoogte van het voorval.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...