Dordrecht, Netherlands

Makkelie in de fout

Danny Makkelie is door de KNVB op het matje geroepen, omdat hij een groot geldbedrag zou hebben geleend van oud-scheidsrechter Jaap Uilenberg.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 11:36 | Aangepast op 19 december 2017 11:36
Uilenberg was tot voor kort de coach van Makkelie, maar hij zit ook inde scheidsrechterscommissie van de UEFA. Makkelie heeft het geld schijnbaar geleend omdat hij een overbruggingskrediet voor voor de verbouwing van zijn nieuwe woning nodig had.


De KNVB wil niet zeggen welke maatregel er genomen wordt, maar volgens de bond heeft Makkelie geen strafbare handeling verricht. De UEFA is op de hoogte van het voorval.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...