Dordrecht, Netherlands

Makkelie in de fout

Danny Makkelie is door de KNVB op het matje geroepen, omdat hij een groot geldbedrag zou hebben geleend van oud-scheidsrechter Jaap Uilenberg.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 11:36 | Aangepast op 19 december 2017 11:36
Uilenberg was tot voor kort de coach van Makkelie, maar hij zit ook inde scheidsrechterscommissie van de UEFA. Makkelie heeft het geld schijnbaar geleend omdat hij een overbruggingskrediet voor voor de verbouwing van zijn nieuwe woning nodig had.


De KNVB wil niet zeggen welke maatregel er genomen wordt, maar volgens de bond heeft Makkelie geen strafbare handeling verricht. De UEFA is op de hoogte van het voorval.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...