Dordrecht, Netherlands

Makkelie in de fout

Danny Makkelie is door de KNVB op het matje geroepen, omdat hij een groot geldbedrag zou hebben geleend van oud-scheidsrechter Jaap Uilenberg.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 11:36 | Aangepast op 19 december 2017 11:36
Uilenberg was tot voor kort de coach van Makkelie, maar hij zit ook inde scheidsrechterscommissie van de UEFA. Makkelie heeft het geld schijnbaar geleend omdat hij een overbruggingskrediet voor voor de verbouwing van zijn nieuwe woning nodig had.


De KNVB wil niet zeggen welke maatregel er genomen wordt, maar volgens de bond heeft Makkelie geen strafbare handeling verricht. De UEFA is op de hoogte van het voorval.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: sneeuwpret in volle gang, ov ligt nagenoeg plat

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...