Dordrecht, Netherlands

Man (19) aangehouden in zedenzaak: meerdere vrouwen slachtoffer

Een 19-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagmiddag aangehouden voor een zedenzaak. De man wordt verdacht van het betasten en lastigvallen van meerdere vrouwen in Hendrik-Ido-Ambacht en Alblasserdam.
Rijnmond | 4 oktober 2024 11:37 | Aangepast op 4 oktober 2024 11:37
Eén van de slachtoffers is donderdagochtend lastiggevallen door de verdachte. Dat gebeurde op het Rossenburgpad in Hendrik-Ido-Ambacht. Wat toen precies is gebeurd, kan de politie niet zeggen.

Volgens lokale media heeft de verdachte afgelopen zaterdag ook een vrouw aangerand in Alblasserdam. Het slachtoffer zou te voet zijn achtervolgd voordat dit gebeurde.

Het onderzoek is nog in volle gang. De politie kan nog niet kwijt hoeveel slachtoffers zijn lastiggevallen en in welke periode dit is gebeurd. Wel is bekend dat de vrouwen slachtofferhulp krijgen.

Dit artikel verscheen ook bij mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...