Dordrecht, Netherlands

Man (33) meerdere tanden kwijt na val in water van de Kalkhaven

Een 33-jarige man uit Schiedam is afgelopen nacht gewond geraakt nadat hij van de kade in het water van de Kalkhaven was gevallen.
Marjolein Vos | 13 februari 2023 12:00 | Aangepast op 13 februari 2023 11:39
Het slachtoffer viel tussen de kade en een aangemeerd schip. Door de klap is hij meerdere tanden kwijt.

De Schiedammer riep vanuit het water om hulp. Omstanders, die in de omgeving fietsten, hoorden het hulpgeroep van de man. Vervolgens belden zij de hulpdiensten.

Zowel politie, brandweer als ambulancepersoneel kwamen ter plaatse. Het slachtoffer had zich in het water vastgehouden aan een stuk touw. Met een trap op het droge gekomen. Volgens de politie kon hij zich niet herinneren hoe hij precies in het water was beland.

Dit bericht is ook verschenen op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

112-nieuws|kalkhaven|

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto...

Brand bij olieproducent, honderd man op straat

Een brand in een serverruimte heeft vrijdagochtend voor flink wat commotie gezorgd bij een smeerolie...

Geschreeuw en geweld bij woningoverval: 'Je hoorde dat er paniek was'

Een doodstille straat in Hardinxveld-Giessendam werd dinsdag het decor van een gewelddadige woningov...

Motorrijder zwaargewond na aanrijding op kruispunt Ridderkerk

Een automobilist en een motorrijder zijn donderdagmiddag op elkaar gebotst bij Ridderkerk. Bij de aa...

Ongeluk Drechttunnel: tunnelbuis richting Rotterdam dicht

Door een ongeval in de Drechttunnel is één van de tunnelbuizen een tijd lang afgesloten geweest. Vol...

File op A15 door pechgeval, 'omrijden heeft geen zin'

Op de A15 bij Sliedrecht is woensdagochtend een vrachtwagen met pech gestrand. Daardoor is één rijst...