Een Dordtenaar van 35 is aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij diverse auto-inbraken in Krispijn. Tijdens zijn aanhouding donderdag had de man spullen op zak die waarschijnlijk afkomstig zijn van een auto-inbraak.
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 17 augustus 2026 18:16
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Sara Zwijnenburg | Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 15 augustus 2026 10:00
Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".
Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.
De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.
De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.
Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.
Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.