Een Dordtenaar van 35 is aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij diverse auto-inbraken in Krispijn. Tijdens zijn aanhouding donderdag had de man spullen op zak die waarschijnlijk afkomstig zijn van een auto-inbraak.
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
Redactie Streekomroep | 25 juni 2026 12:00
Redactie Streekomroep | 17 juni 2026 10:30
Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."
Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.
Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.
VIERDAAGSE
De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.
"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.
Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.