Een Dordtenaar van 35 is aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij diverse auto-inbraken in Krispijn. Tijdens zijn aanhouding donderdag had de man spullen op zak die waarschijnlijk afkomstig zijn van een auto-inbraak.
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.
“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”
Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.
Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.
In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.
Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.