Dordrecht, Netherlands

Man gewond bij eenzijdig ongeval

Een man raakte zaterdagavond zwaar gewond nadat hij op de Stadspolderring tegen een boom aan reed. Het ongeluk gebeurde vlakbij de kruising met het Rudyard Kipling-erf en het Suze Groeneweg-erf.
Jordy Nijenhuis | 11 mei 2019 20:27 | Aangepast op 11 mei 2019 20:27
Omdat het slachtoffer bekneld in het voertuig zat werd ook de brandweer opgeroepen. Ook kwam er een traumahelikopter naar het ongeluk.

De auto kwam vanaf de Recklinghausenweg gereden en is tegen een boom gebotst. Mogelijk is de auto daar na over de kop geslagen.

De hulpdiensten hebben het slachtoffer uit de auto gehaald. De persoon is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...