Dordrecht, Netherlands

Man gewond bij eenzijdig ongeval

Een man raakte zaterdagavond zwaar gewond nadat hij op de Stadspolderring tegen een boom aan reed. Het ongeluk gebeurde vlakbij de kruising met het Rudyard Kipling-erf en het Suze Groeneweg-erf.
Jordy Nijenhuis | 11 mei 2019 20:27 | Aangepast op 11 mei 2019 20:27
Omdat het slachtoffer bekneld in het voertuig zat werd ook de brandweer opgeroepen. Ook kwam er een traumahelikopter naar het ongeluk.

De auto kwam vanaf de Recklinghausenweg gereden en is tegen een boom gebotst. Mogelijk is de auto daar na over de kop geslagen.

De hulpdiensten hebben het slachtoffer uit de auto gehaald. De persoon is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Lees ook

Cliënt die gordijn in brand stak in kliniek hoeft niet terug de cel in

De rechtbank heeft een 34-jarige man uit Hardinxveld-Giessendam veroordeeld tot een celstraf voor he...

Boa's met bodycams: ook deze gemeente rust handhavers ermee uit

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (boa's) in Ridderkerk krijgen voortaan een bodycam bij de standaar...

Ongeduld bij FC Dordrecht neemt verder toe: ‘Soms krijg je niet wat je verdient’

Wie helpt FC Dordrecht uit het dal? Een antwoord is nodig, want op een avond waarin afmakers ontbrak...

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...