Dordrecht, Netherlands

Man gewond na aanrijding Laan der Verenigde Naties

Twee auto’s zijn zondagochtend op elkaar gebotst op de kruising Laan der Verenigde Naties met de Nassauweg. Het ongeval gebeurde rond de klok van half negen.
Jordy Nijenhuis | 26 mei 2019 10:16 | Aangepast op 26 mei 2019 10:16
Bij het ongeval waren zeker drie kinderen betrokken. Zij raakten niet gewond en kregen ter geruststelling een beertje van de ambulance. Eén persoon is meegenomen naar het ziekenhuis voor onderzoek. Een ander kon ter plekke worden nagekeken en behandeld.


Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren kan de politie nog niet zeggen. Tijdens de aanrijding stonden de stoplichten op het kruispunt nog niet aan. Mogelijk hebben de bestuurders elkaar over het hoofd gezien.

Foto: Jordy Nijenhuis

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...