Dordrecht, Netherlands

Man gewond na aanrijding Laan der Verenigde Naties

Twee auto’s zijn zondagochtend op elkaar gebotst op de kruising Laan der Verenigde Naties met de Nassauweg. Het ongeval gebeurde rond de klok van half negen.
Jordy Nijenhuis | 26 mei 2019 10:16 | Aangepast op 26 mei 2019 10:16
Bij het ongeval waren zeker drie kinderen betrokken. Zij raakten niet gewond en kregen ter geruststelling een beertje van de ambulance. Eén persoon is meegenomen naar het ziekenhuis voor onderzoek. Een ander kon ter plekke worden nagekeken en behandeld.


Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren kan de politie nog niet zeggen. Tijdens de aanrijding stonden de stoplichten op het kruispunt nog niet aan. Mogelijk hebben de bestuurders elkaar over het hoofd gezien.

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...