Dordrecht, Netherlands

Man gewond na aanrijding Laan der Verenigde Naties

Twee auto’s zijn zondagochtend op elkaar gebotst op de kruising Laan der Verenigde Naties met de Nassauweg. Het ongeval gebeurde rond de klok van half negen.
Jordy Nijenhuis | 26 mei 2019 10:16 | Aangepast op 26 mei 2019 10:16
Bij het ongeval waren zeker drie kinderen betrokken. Zij raakten niet gewond en kregen ter geruststelling een beertje van de ambulance. Eén persoon is meegenomen naar het ziekenhuis voor onderzoek. Een ander kon ter plekke worden nagekeken en behandeld.


Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren kan de politie nog niet zeggen. Tijdens de aanrijding stonden de stoplichten op het kruispunt nog niet aan. Mogelijk hebben de bestuurders elkaar over het hoofd gezien.

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...