Dordrecht, Netherlands

Man gewond na aanrijding Laan der Verenigde Naties

Twee auto’s zijn zondagochtend op elkaar gebotst op de kruising Laan der Verenigde Naties met de Nassauweg. Het ongeval gebeurde rond de klok van half negen.
Jordy Nijenhuis | 26 mei 2019 10:16 | Aangepast op 26 mei 2019 10:16
Bij het ongeval waren zeker drie kinderen betrokken. Zij raakten niet gewond en kregen ter geruststelling een beertje van de ambulance. Eén persoon is meegenomen naar het ziekenhuis voor onderzoek. Een ander kon ter plekke worden nagekeken en behandeld.


Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren kan de politie nog niet zeggen. Tijdens de aanrijding stonden de stoplichten op het kruispunt nog niet aan. Mogelijk hebben de bestuurders elkaar over het hoofd gezien.

Foto: Jordy Nijenhuis

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...