gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man gewond na steekpartij

Aan de Prinses Irenestraat is zaterdagochtend vroeg een 32-jarige man uit Dordrecht gewond geraakt aan zijn hoofd na een steekpartij.

Rob van der Woude |  | Aangepast op
De Dordtenaar en de dader kregen die ochtend om onbekende reden ruzie in een woning aan de Prinses Irenestraat. Deze ruzie mondde uit in een steekpartij. Het slachtoffer vluchtte vervolgens de woning uit in de richting van de Prinses Margrietstraat. Daar troffen agenten hem niet veel later bloedend aan in het portiek van een woning. Een ambulance kwam ter plaatse om het slachtoffer mee te nemen naar het ziekenhuis.


Toen agenten in de woning op zoek gingen naar de dader, bleek deze inmiddels gevlucht. In de woning troffen zij nog wel een 36-jarige vrouw uit Delft. Zij is als getuige meegenomen naar het bureau op daar gehoord te worden.


De politie zocht met meerdere eenheden in de omgeving naar de dader, maar zij troffen de man niet meer aan. Vervolgens kwam de technische recherche ter plaatse om een sporenonderzoek in te stellen. Het onderzoek naar de dader wordt voortgezet.

Foto: Streetview 

Lees ook

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.